نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

 

 به دلیل اینکه آب در بدن انسان 70 درصد از حجم کل را تشکیل می دهد بسیار این مساله مهم است که آبی که نوشیده می شود تصفیه شده باشد و همچنین به شیوه ی درستی تصفیه ی آب صورت گیرد تا املاح مفید و اصلی آب در هنگام تصفیه از بین نرفته باشد .


 آبی که انسان می نوشد باید از بالاترین کیفیت برخوردار باشد تا برای اعضای بدن مثل کلیه مشکلی پیش نیاید ، برای اطمینان از نوشیدن آب سالم بهتر است ابتدا آب را آزمایش کنیم که شرکت مهندسی فراز تصفیه برای کمک بیشتر به شما هموطنان عزیز این را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد .

آزمایش آب :

آزمایش آب به این صورت است که شما یک بطری ازآب منزلتان را برای این شرکت می فرستید و بعد از گذشت زمان کوتاهی شرکت به شما اعلام می کند که مشکلات آب منطقه ی شما چه مواردی می باشد و بر طبق جواب همان آزمایش این آب در چند مرحله باید فیلتر شود .

نکته : بدون آزمایش آب به هیچ عنوان در انتخاب دستگاه تصفیه آب تصمیم گیری نفرمایید چون در صورتی که مشکلات آب منطقه شما در حدی نباشد که بخواهید دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای را نصب نمایید نصب دستگاه تصفیه آب سبب از بین رفتن املاح مفید آب می شود که این مساله سبب پوکی استخوان می گردد .  

جزئیات دستگاه تصفیه آب :

دستگاه های تصفیه آب از 2 مرحله ای شروع می شوند تا 6 مرحله که کامل ترین مدل دستگاه تصفیه آب است ، هر کدام از این فیلتر ها ویژگی های خاصی دارند که می توانند آب را در آن مرحله تصفیه نمایند .

فیلتر شماره 1 :Polypropylene Filter Cartridge, 5 micron   

فیلتر1 به نام فیلترPPمی باشد این فیلتر املاح شناور آب را از بین می برد زمان دقیق تعویض این فیلتر زمانی است که شما فیلتر را از بالا نگاه می نمایید و فیلتر به صورت کامل تا مرکز به رنگ قهوه ای تبدیل شده باشد در این زمان شما باید فیلتر  را تعویض نمایید .

فیلتر شماره 2 : Granular Activated Carbon Filter Cartridge

فیلتر شماره 2 فیلتر گرانول کربن می باشد که وظیفه ی این فیلتر در سیستم تصفیه آب این است که بو و طعم نامطبوع آب را تغییر دهد و یک آب مطبوع را برای شما تولید نماید .

فیلتر شماره 3 :   Carbon Block Water Filter Cartridge

فیلتر شماره 3 تکمیل کننده فیلتر شماره 2 میباشد این فیلتر به صورت پارچه ای می باشد و از جنس پوسته نارگیل و کاملا گیاهی بوده که پس از گذشت از این فیلتر به صورت کامل مواد سمی و کلر حذف شده و طعم و بوی آب به حالت مطبوعی می رسد .

فیلتر شماره 4 : Reverse Osmosis Membrane

مرحله ی چهارم ممبران است که به سیستم تصفیه آب اضافه می شود در این مرحله ممبران می تواند املاح مضر را تا ابعاد 0/001 میکرون را حذف نماید که می تواند تا 98 درصد املاح و مواد مضر را از آب گرفته و خروجی ان آب کاملا ً تصفیه شده می باشد .

فیلتر شماره 5 : Post Carbon Filter Cartridge

در این مرحله به دلیل اینکه از مرحله ی چهارم به بعد باید یک مخزن در سیستم تصفیه آب قرار داده شود آبی که به مدت طولانی در مخزن می ماند طعم و بوی آن تغییر پیدا می کند به همین دلیل آب بعد از خروج از مخزن از این کارتریج عبور کرده و طعم و بویی که در اثر ماندن در مخزن برای آب ایجاد شده است ، مجدد بهبود می یابد .

فیلتر شماره 6 : Mineral Filter Cartridge

این فیلتر که در مرحله ی آخر سیستم دستگاه های تصفیه آب قرارداده شده است به دلیل این است مواد معدنی را به آب اضافه بنماید .

مخزن دستگاه تصفیه آب :

این مخازن 10 لیتری هستند و آب تصفیه شده در این مخازن جمع آوری می شوند تا به محض باز شدن آب مصرف کننده بتواند آب تصفیه شده را استفاده نماید .

عمر فیلتر دستگاه های تصفیه آب :

عمر مفید فیلترهای پیش تصفیه که شامل فیلترهای تصفیه آب به شماره های 1 تا 3 تقریباً بین 3 تا 6 ماه می باشد و بعد از باید تعویض گردند .

فیلتر شماره 4 که همان ممبران است تقریبا هر 2 سال باید تعویض شوند .

فیلتر های مراحل 5 و 6  هم باید هر یک سال یکبار تعویض شوند .

البته میزان مصرف و آلاینده های آب تاثیر زیادی روی عمر این فیلتر ها دارد .

خرید دستگاه :

پس از آنکه در مورد دستگاه به این اطمینان خاطر رسیدید که کدام دستگاه مناسب منطقه شما می باشد کارشناسان شرکت مهندسی فراز تصفیه برای نصب رایگان به منزل شما می ایند .

 

 

 

 

 

تصفیه آب ، دستگاه تصفیه آب ، آب قلیایی ، آب یونیزه

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water