نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

تا این جا در مورد دستگاه های تصفیه آب ، فرآیند تصفیه آب  ، دستگاه های آب قلیایی و آب قلیایی توضیحاتی داده شده است در این مقاله هم سعی شده است که در مورد ویژگی های آب یونیزه و تفاوتی که بین آب های یونیزه و آب قلیایی وجود دارد مطالب کاملی جمع بندی گردد  . البته این نکته هم وجود دارد که دستگاه های خانواده آی واتر قادر به انجام این سه مرحله می باشند یعنی ابتدا آب را به وسیله ی فیلتر تصفیه نموده و سپس آب یونیزه قلیایی را تولید می نمایند .

دستگاه های یونیزه به دلیل اینکه می توانند از طریق پلیت های موجود در دستگاه ( تعداد پلیت ها بستگی به مدل دستگاه دارد ) میدان مغناطیسی ایجاد می کنند در نتیجه آب یونیزه را تولید می نمایند. آب یونیزه تولید شده دارای خواص بسیاری می باشد که در این جا به چند مورد از مزایای اب یونیزه اشاره شده است .

 

شکسته شدن مولکولهای آب

از طریق فرآیندی که جهت تولید آب یونیزه صورت می گیرد مولکول های آب شکسته می شوند و به صورت شش ضلعی تبدیل می شود . شکسته شدن مولکولهای آب سبب می شود تا جذب آب یونیزه در بدن بیشتر صورت گیرد . در نتیجه آب رسانی سریع تر به بدن اجازه می دهد که بدن بتواند دمای خود را به صورت موثرتری تنظیم نماید .

میکرو خوشه ای نمودن آب

هنگامی که آب لوله کشی تبدیل به آب یونیزه می شود کشش سطحی آب کاهش می یابد و همچنین چسبندگی ایجاد شده توسط مواد شیمیایی افزوده شده برای بهبود آب ، حذف می شود . این پروسه به نام ( میکرو خوشه ای ) کردن شناخته شده است .

کلیه ی دستگاه های آی واتر آب یونیزه قلیایی را تولید می نماید اما دستگاه های سری سفری

بدلیل عدم وجود پلیت ها تنها آب را قلیایی می نمایند . البته موارد سفری برای زمانی که شخص دسترسی به دستگاه را ندارد می تواند از آب قلیایی که توسط محصولات سری سفری تولید می شود استفاده بنماید . زیرا آب قلیایی خود خواصی دارد که آب های لوله کشی و آب های بطری این خواص را ندارند در ادامه به یکی از مزایای برتر بودن آب قلیایی به آب لوله کشی اشاره می نماییم .

در زندگی امروز به دلیل مصرف زیاد مواد غذایی اسیدی سبب شده است که بدن حالت اسیدی پیدا کند که طبق نظریه ی دکتر اوتوواربورگ بیماری ها بیش تر در محیط اسیدی رشد می کنند ،  البته در مقاله های قبلی در مورد ضررهایی که محیط اسیدی برابدن ایجاد می کند  توضیحات کاملی داده شده است . برای مثال نوشابه دارای pH 3می باشد بدن انسان برای این که به فعالیت های خود به خوبی انجام بدهد باید در حالت خنثی یعنی pH 7 باشد پس این تغییر سطح pH را از طریق جذب کلسیم از استخوان ها و دندان ها انجام می دهد که خود این عمل سبب می شود که شخص بعد از چند وقت دچار پوسیدگی دندان و یا پوکی استخوان شود در نتیجه نوشیدن آب قلیایی سبب می شود که بدن در حالت نرمال قرار گیرد .

 

 

تصفیه آب ، دستگاه تصفیه آب ، آب قلیایی ، آب یونیزه .

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water