نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

قیمت دستگاه های آب قلیایی با توجه به نیاز مشتری بسیار متنوع هستند .

1- میله یا استیک (Stick )  قلیایی

استیک یا میله ی قلیایی که از مواد معدنی کمی در داخل استوانه ی استیل ضد زنگ یا برنجی تشکیل شده ، دارای حداقل قیمت بوده که در زمان تهیه ی این مقاله در تاریخ تیر 1397  ؛  100 هزار تومان به فروش می رسد .

استیک قلیایی می تواند مختصر تغییری در pHآب ایجاد کرده و با افزودن مواد معدنی مثل کلسیم ، پتاسیم سدیم ، روی و ... وضعیت پ هاش آب را ازآنچه هست بین 0/5 تا حداکثر 1 درجه افزایش دهد . عمر آن محدود بوده و بدلیل جابجا شدن آن توسط دست از محلی به داخل لیوان یا پارچ ، خیلی بهداشتی و قابل توصیه نیست .میله اب قلیایی

شرکت فراز تصفیه نمایندگی برند آی واتر ، میله ی قلیایی را در بخش محصولات سفری و قابل حمل معرفی کرده است .

 

2-فلاسک قلیایی

فلاسک اب قلیاییفلاسک ها علاوه بر داشتن یک میله ی قلیایی با ظرفیت بالاتر از حالت اول ،  دارای یک محفظه و فلاسک بسیار زیبا و منحصر بفرد نیز می باشد که کار نگهداری از آب قلیایی را در مدت لازم ، جهت تاثیرپذیری بعهده دارد .

مواد معدنی بیشتر در این مدل و وجوه روکش نقره در کربن فعال ، ضد عفونی آب و رفع بو و مزه ی نامناسب را هم ، انجام می دهد .

قیمت این محصول کره ای در شرایط کنونی بین 290 هزار تومان بوده و در رنگ های بدنه آبی و سبز و بنفش کم رنگ عرضه شده است .

 

 

3-دستگاه آب قلیایی آی واتر با همزن مغناطیسی

شاید دو مورد اول و دوم را نتوان بعنوان دستگاه آب قلیایی نامید چون هیچ عملیات مکانیکی و الکتریکی در آن وجود ندارد .

دستگاه معرفی شده در این قسمت مشتمل بر محفظه ی نگهداری آب ، فیلتر مخصوص قلیایی کننده و سیستم همزن مغناطیسی جهت انرژی دار کردن آب و قلیایی کردن آن بصورت همزمان در زمان کوتاه است .

پارچ اب قلیایی

در دو مدل قبلی ، دستگاه می باید بین 20 تا 40 دقیقه در داخل آب به صورت ساکن بماند تا تاثیر خود را به آب اضافه کند ولی در مدل معرفی شده در این قسمت ؛ بدلیل اختلاط سریع آب با مواد معدنی ، این زمان به حدود 7 دقیقه کاهش می یابد و خاصیت آنتی اکسیدانی آب نیز افزایش خواهد یافت .

قیمت این محصول کره ای حدود 750 هزار تومان است .   ( الان موجود نیست )

 

 

 

4-دستگاه ای واتر یا آب قلیایی با اثر یونیزه کردن

این قسمت دستگاه های آب قلیایی را شامل می شود که با داشتن 3 تا 9 پلیت از جنس تیتانیم با روکش پلاتین ، پس از فیلتراسیون و تصفیه آب ( حذف مواد معلق و کلر از اب ) ، عمل یونیزاسیون را بصورت الکتریکی بر روی آب انجام می دهد . بعضی صفحات دارای قطب مثبت و برخی دارای قطب منفی می باشند که یون های مثبت آب به سمت صفحات منفی و یون های منفی به سمت صفحات مثبت جذب می شوند .

با بالا و پایین رفتن غلظت یون های مثبت و منفی ، میزان pHمی تواند قلیایی یا اسیدی شود و البته در این دستگاه مولکول های آب ریز و میکرو خوشه ای شده که آب رسانی بیشتر به بافت ها و دفع سموم بیشتر از بدن را بدنبال خواهد داشت . در دستگاه آی واتر ( دستگاه آب قلیایی ) می توان بین 5 تا 11 نوع آب درpHهای مختلف تولید کرد و کلیه ی مصارف یک خانواده را اعم از آشامیدن ، پختن غذا ، شستشوی میوه و سبزیجات ( با آ بهای قلیایی با pHمتفاوت ) و نیز ضد عفونی کردن میوه و سبزیجات ، شستشوی دهان و دندان و ضد عفونی کردن سطوح آشپزخانه ( با آب های اسیدی با pHمتفاوت )را پوشش داد .

- قیمت دستگاه تصفیه آب قلیایی سه پلیت                                          18/000/000 ريال تا 22/000/000 ريال   ( موجود نیست )

- قیمت دستگاه تصفیه آب قلیایی پنج پلیت                                         40/000/000 ريال تا 48/000/000 ريال

- قیمت دستگاه تصفیه آب قلیایی هفت پلیت                                                                    60/000/000ريال

- قیمت دستگاه تصفیه آب قلیایی نه پلیت                                                                      75/000/000 ريال

معمولا دستگاه آب یونیزه قلیایی با سه پلیت در ادارات ، دستگاه آب یونیزه قلیایی با پنج یا هفت پلیت جهت مصارف عموم خانواده ها در منزل و دستگاه آب یونیزه قلیایی با نه پلیت جهت مصارف درمانی و کلینیکی در منزل یا بیمارستان ها قابل استفاده خواهد بود .

گران بودن این نوع از تصفیه آب ؛ بدلیل تکنولوژی بالا در تامینی با فشار بالا ، تصفیه و یونیزه کننده ی سریع و استفاده از صفحاتی از جنس تیتانیم با روکش پلاتین ( طلای سفید ) است که در اثر مرور زمان  استهلاک نیابد .

وجود صفحات لمسی رنگی با کریستال مایع جهت نمایش همزمان پارامترهای آب ( pH , ORP ,  درجه حرارت ، جریان عبور آب )  از دیگر محسنات دستگاه آب قلیایی آی واتر می باشد .

قیمت ها با تغییر نرخ ارز ، عرضه در نمایشگاه ه و یا جشنواره های فصلی شرکت فراز تصفیه که با تخفیف همراه خواهد شد ، دارای تغییراتی خواهد بود .9999

دستگاه تصفیه اب ، دستگاه اب قلیایی ، دستگاه اب یونیزه قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water