نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

قبل از هر چیز اجازه دهید تفاوت آب آی واتر را با آب قلیایی معمولی بیان نماییم .

اب یونیزه قلیایی

آب آی واتر از دستگاه های آی واتر تولید می گردد که در آن ها سه ویژگی اصلی وجود دارد :

1- وجود فیلترهایی جهت حذف مواد معلق مضر و حذف کلر در آب .

2-یونیزه کردن آب که موجب تولید تا 70 نوع آب از نظر pH، بصورت قلیایی یا اسیدی می شود .

3- میکروخوشه ای و ریز شدن مولکول های آب که نفوذ و آب رسانی بیشتری را در بافت های بدن ما ایجاد می نماید .

اب قلیایی معمولی در شرایطی حاصل می شود که آب از فیلتری با مواد معدنی محتوی کلسیم ، منیزیم و پتاسیم عبور کرده باشد و یا این مواد را بصورتی در تماس با آب لوله کشی یا بطری قرار دهیم .

pHتولید شده از آب قلیایی معمولی و با استیک ( میله ی قلیایی )  نمیتواند بالاتر از 5/8 باشد ( اثر بخشی قلیایی آن محدود است ) و بدلیل الکترولیز نشدن ، نمی تواند اثر میکروخوشه ای و جذب بالا در بدن داشته باشد .

 

اگر اثر بخشی و کاربرد آب قلیایی معمولی را نسبت به آب بطری و یا آب لوله کشی دو برابر فرض نماییم ، این اختلاف با توجه به آنچه در ذیل برای آب آی واتر به آن اشاره می کنیم تا ده ها برابر ،  حتی بیشتر و بالاتر خواهد بود چرا که آب آی واتر ؛ هم در محدوده ی pHقلیایی و هم در محدوده ی pHاسیدی دارای فایده و اثر بالاتری است .

اثر آب آی واتر بر روی پوست

الف سلامتی در لایه های خارجی پوست :

هم آب آی واتر قلیایی و هم آب آی واتر اسیدی ، در سلامتی و جوان سازی پوست دارای تاثیر ویژه ای است .

آب آی واتر قلیایی دارای خوشه های مولکولی بسیار ریز است و می تواند وارد لایه های پوستی شود . و آن را بصورت فوق العاده ای آبرسانی کند .

از طرفی قدرت حلالیت بیشتر و قلیایی بودن آن همانند شوینده هایی همچون صابون و پاک کننده های آرایش عمل می کند ، بدون آن که ماده ی شیمیایی خاصی را در تماس با پوست قرار دهند .

کافیست صورت خود را هر روز ، یک یا دو نوبت در صبح و شب ، چندین بار آب پاشی و ابتدا با آب آی واتر قلیایی شستشو دهید تا منافذ پوست تان باز شود ، رطوبت رسانی به پوست چندین برابر افزایش یابد و آلودگی های هوا و محیطی از پوست پاکسازی گردد .

بعد از شستشو ، چند نوبت هم با آب آی واتر اسیدی ، آبکشی نمایید تا اولاً باکتری های احتمالی در پوست که ممکن است موجب جوش یا آکنه شوند از بین بروند و ثانیاً pHپوست را در حالت اسیدی قرار دهد ضمن آن که این آب نیز دارای مولکولهای ریزی است که همچنان به رطوبت رسانی و نرم شدن پوست کمک می کند .

نتیجه ی شستشوی توضیح داده شده ، نه فقط برای پوست صورت ، بلکه برای دست ها نیز تاثیر گذار خواهد بود .

 

ب سلامتی کبد و سیستم گوارش و اثر آن بر روی پوست

تحقیقات نشان داده اند تاثیرات سلامتی کبد و دستگاه گوارش ما بر روی پوست  ، اثر تعیین کننده ای دارد . غذاها و خوراکی هایی که خورده ایم و وارد معده و سپس روده جهت هضم و جذب می گردد سموم و پسماند آنها نیز می باید در یک فرآیند طبیعی دفع گردد . آب آی واتر قلیایی شماره ی یک ، که برای آشامیدن مستقیم توصیه شده به عملکرد روده کمک می کند تا بدون انتقال مجدد مواد زائد به بدن از طریق جداره لوله بدلیل یبوست ، آن ها را دفع نماید .

آب آی واتر حتی برای پختن غذا ، نوشیدن چای و قهوه و شستن میوه و سبزیجات نیز آب های ویژه ای را از شماره ی ( دو تا پنج ) اختصاص داده که عملکرد دستگاه گوارش را چندین برابر موثرتر و بهتر می نماید .

سلامتی با آب آی واتر و مقابله با آلودگی هوا

امروزه انسانها خواسته یا ناخواسته در معرض آلودگی های محیطی قرار دارند و آلودگی هوا چه در اثر استنشاق دود سیگار یا قلیان خودتان باشد و چه در اثر مجاورت و نزدیکی با افرادی که سیگار و قلیان می کشند و حتی وجود هوای غبار آلود در شهرتان که مملو از مواد معلق مضر و خطرناک هست ، تنها سیستم تنفسی و ریه ی شما را آلوده نمی کند بلکه تولید رادیکال های آزاد در بدن می کند که حاوی اتم های آزاد و مخرب بوده که با کاهش دادن سیستم ایمنی بدن  ، به سلول های سالم حمله کرده و آن ها را تخریب می نماید .

بطوریکه گفته شد در محل زندگی تان چه در شهرهای جنوب غربی مثل اهواز ، آبادان و ... باشید و چه در شهرهای بزرگ مثل تهران ، اصفهان ، مشهد و .... وجود آلودگی ناشی از دود وسائط نقلیه سبک و سنگین اعم از تریلی ، کامیون ، سواری و موتور سیکلت  ، وجود کارخانجات شن و ماسه ، عملیات پیمانکاری و خانه سازی که در هر کوچه و خیابانی دیده می شود  ، افزایش مصرف دخانیات اعم از سیگار و قلیان که حتی در بعضی از رستوران های سربسته در کنار دیگر مردمی که علاقه مند به کشیدن آن ها نیستند ، وجود دارد و شما را تحت تاثیر قرار می دهد .

بدن برای مقابله با این همه آلودگی و رادیکال آزاد ایجاد شده ،نیاز به آنتی اکسیدان دارد و منبع عظیم آنتی اکسیدان را می توان در آب آی واتر پیدا نمود .

به زبانی دیگر ، با آشامیدن آب آی واتر ، شما از بدن خود در مقابل بسیاری از بیماری هایی محافظت می نمایید که ممکن است خطرات جدی برای سلامتی شما داشته باشد . تحقیقات نشان داده که این آب اثر بیشتری نسبت به اغلب کپسول ها و محصولات دارویی دارد چرا که بصورت مایع بوده و آسان تر در بدن جذب می گردد .

از طرف دیگر بدلیل خاصیت پاک کنندگی قوی و درعین حال بی خطرآب آی واتر که می تواند هم در شستشوی دست ، صورت و به طور کلی به پاکسازی پوست کمک کند و هم با آن می توان مخاط بینی و حلق را از ویروس و باکتری های آلاینده و مضر بصورت کامل پاک و ضدعفونی کرد .  اگر دستگاه آی واتر داشته باشید ،  کلیه ی افراد خانواده در منزل یا پرسنل در ادارات و کارخانجات  ، می توانند در چند نوبت در هر روز ، از این آب بصورت آشامیدن یا شستشوی دهان و بینی استفاده و از ورود سموم از طریق هوای آلوده به بدن جلوگیری نمایند .

 

ادامه دارد ..............

 

  

 

 

 

 

 

مهندس محمدرضا اکبری - گارشناس تصفیه آب                                       

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water