نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

لطفا ابتدا بخش اول مقاله اثر آب آی واتر بر سلامتی را مطالعه فرمایید . ( بخش اول )

سلامتی با آب آی واتر با تنظیم pHبدن

بدن در تلاش است که به صورت طبیعی وضعیت pHخون را در تعادل نگاه دارد . اما وقتی بدن شما بیش از حد اسیدی شده باشد فشار و استرس بیشتری به دیگر اجزاء بدن وارد می گردد تا این عدم تعادل را جبران نماید .قلیایی و اسیدی

 رژیم غذایی اغلب ما در زندگی مدرن امروزی شامل گوشتهای پرچرب  ، پنیر و کره  ،کشیدن سیگار یا قلیان  ، نوشابه های گازدار ، شکر فرآوری شده و در برخی کشورها شاید الکل هم باشد .

شاید شنیده باشید که : " مصرف افراطی هر چیز خوب ، کشنده است . "

 

اگر چه شاید خوردن و استفاده از موارد فوق ، برای افراد لذت بخش باشد  ، ولی واقعیت اینست که اثر اسیدی آن ها در بدن رسوخ و بیماری ها بتدریج در اجزاء مختلف بدن نمود خواهند داشت .

آب آی واتر با pHدر سطح قلیایی یک تا سه با توجه به شرایط بدن  ، سطح اسیدیته ی بدن را خنثی می کند .

همچنین آب آی واتر می تواند بعنوان یک عامل پیشگیری کننده باشد و حتی آن ها که یک دوره ی بیماری و مریضی را پشت سر گذاشته اند با خودن این آب  روند بازیابی سلامتی خود را سریع تر شاهد خواهند بود .

سلامتی با آب آی واتر بدلیل آبرسانی موثرتر

ساختار مولکولی آب آی واتر ، به شکل شش وجهی ریزتری است که بسیار روان تر و بهتر در بافتهای بدن جذب می گردد .

در این نفوذ ریزتر  ، مواد معدنی طبیعی از طریق آب آی واتر به بدن وارد و گردش خون را موثرتر نموده و به عملکرد بدن شما کمک می کند تا در سطح بهینه وظایف خود را انجام دهد .

سلامتی با آب آی واتر یا سم زدایی از بدن 

آبرسانی موثرتر در بافت های بدن موجب خواهد گشت که سموم بیشتری از بدن تخلیه و عملکرد ایمنی بدن موثرتر کار کند .

در تمامی برنامه های سم زدایی از بدن ، مشاهده می کنید که خوردن آب در حد هشت لیوان یا بیشتر در کنار خوردن میوه و سبزیجات توصیه می شود .

در اغلب برنامه های سم زدایی مدرن و جدیدتر توصیه می شود با خرید دستگاه های آی واتر و با استفاده از آب های مختلف آن از نظر pH، جلوی ورود سموم بیرونی را به بدن گرفته و سموم داخلی بدن را هم بتوان موثرتر و سریعتر تخلیه نمود .

با ما هم عقیده هستید که " نمی توان برنامه ی سم زدایی را با آب دارای مواد معلق ، حاوی باکتری و یا با pH، اسیدی انجام داد ! "

سلامتی با آب آی واتر از طریق کاهش وزن

آب آی واتر دارای تاثیر موثری برای مشکل کاهش وزن می باشد .

رژیم غذایی امروزه ، سلولهای چربی زیادی را در بدن تولید می نمایند چون ، تولید این چربی ، می خواهد با اثر اسیدی بوجود آمده در بدن مقابله کند و این امر افزایش وزن ناخواسته ای را به دنبال خواهد داشت .

 بدن افرادی که از آب آی واتر استفاده می نمایند نیازی به تولید این چربی اضافی نخواهد داشت .

آشامیدن آب آی واتر توسط افراد چاق ، چربی های موجود را بتدریج آب کرده و از وزن افراد خواهد کاست .

سلامتی آب آی واتر از طریق مقابله با سرطان

مهمترین جمله ای که می توان در این بخش مطرح نمود اینست که " سرطان در محیط بدن با pHاسیدی رشد می کند. "

آب آی واتر با به تعادل رساندن سطح pHبه حد نرمال یعنی 7 تا 4/7 وضعیت سلامتی را برای بدن به ارمغان خواهد آورد . افراد سالم با مصرف آب آی واتر ، قادر خواهند بود اثرات اسیدی غذاها و نوشیدنی هایی با pH  اسیدی را خنثی نمایند .

سلامتی با آب آی واتر از طریق مقابله با دیابت

دکتر تئودور بارودی ( Theodore Baroody )مطالعه ای را در این مورد در کتاب " قلیایی شوید یا بمیرید ! " منتشر ساخته و درآن از یک ارتباط مهم بین شکر و قند مصرفی و آب آی واتر سخن گفته است .

عملکرد پانکراس وابستگی زیادی با یک رژیم قلیایی دارد . با آشامیدن آب آی واتر قلیایی ، آنزیم های هضم قلیایی و بی کربنات سدیم حاصل می شود که به کاهش اسید اضافی کمک می کند . پانکراس به تنظیم تعادل قند در خون کمک می کند که موجب ایجاد انرژی در بدن می شود .

هم اکنون در ژاپن ، دکتر کیجیرو کوابارا ( Keijiro Kuwabara )سالهاست که دیابت را با آب آی واتر قلیایی درمان می کند . او متعقد است حتی خوردن از این آب برای یکماه ، سطح و میزان قند را در بدن  در حد قابل توجهی کاهش می دهد .

سلامتی با آب آی واتر در درمان بیماری پسورازیس

پورازیس از جمله بیماری هایی است که درمان ندارد عوارض این بیماری ظاهر شدن لکه هایی در پوست صورت ، گردن ، پاها و دیگر نقاط بدن می باشد که مانند اثر سوختگی و به رنگ قرمز می باشد .

آشامیدن همزمان آب آی واتر قلیایی و شستن و آبکشی پوست با آب آی واتر اسیدی ، به کاهش عوارض پسورازیس کمک زیادی می کند .

صرفه جویی اقتصادی با خرید دستگاه آی واتر

دستگاه های آی واتر ، با توجه به نوع و مدل شان توانایی تولید 5 تا 10 آب مختلف را در سطوح pHقلیایی و اسیدی دارند . ( دارای سه تا پنج سطح قلیایی ، دو تا چهار سطح اسیدی و یک سطح خنثی هستند . )

هر یک از اعضا خانواده ممکن است در هر لحظه به یکی از این آب ها نیاز داشته باشد .

پدر خانواده ممکن است دیابت داشته باشد و با خوردن آب آی واتر قلیایی در سطح یک تا سه به تنظیم قند در بدن خود و آشامیدن آبی سالم تر علاقمند باشد .

مادر در شستشوی میوه و سبزیجات جهت دفع سموم موجود در پوست آن ها و ماندگاری بالاتر آن ها از آب قلیایی چهار استفاده کند و ضد عفونی آن ها را نیز با آب اسیدی چهار انجام می دهد .

همچنین در پختن غذا جهت بهتر شدن مزه و رنگ طبیعی آن ، از آب قلیایی سه یا چهار و برای درست کردن چای و قهوه جهت داشتن یک نوشیدنی سالم ، از آب قلیایی آی واتر دو استفاده نماید .

در زمانیکه لکه ای بر روی مبل ، فرش و یا لباس ایجاد می شود قبل از بکارگیری هر نوع ماده ی شوینده ای ، آن را با یک تور و یک ظرف کوچک از آب آی واتر قلیایی شماره ی چهار شستشو دهد و از تاثیر بینظیر آن در پاک شدن لکه متعجب و شگفت زده شود !

همه ی افراد خانواده می توانند برای سلامتی و شستشو بیشتر دهان و دندان خود از آب آی واتر اسیدی شماره یک استفاده نمایند .

لباس بچه های کوچک و لباس های شخصی بزرگسالان با آب آی واتر اسیدی شماره دو یا سه ، آبکشی جهت ضدعفونی شود .

به این ترتیب همه ی افراد خانواده چه سالم و چه بیمار در هر سن و سالی با خروج سموم موجود در بدن خود با آشامیدن مستقیم آب آی واتر قلیایی یا غیر مستقیم از طریق نوشیدن چای و قهوه و خوردن غذاهای پخته شده با این آب  ، و همچنین با ضد عفونی کردن پوست دست و صورت و محیط پیرامون خود با آب آی واتر اسیدی ، مانع ورود باکتری و آلودگی به بدن شده و سلامتی را به خود هدیه دهند .

پس از مدتی ، دیگران را به مصرف آب آی واتر تشویق می کنید چون خودتان بخوبی از آن بهره مند شده اید .

 

خرید دستگاه آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water