نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

1- آیا آب آی واتر قلیایی می تواند به قلیایی کردن بدن من کمک کند ؟

نتایج و گزارشاتی که در تحقیقات پزشکی آمده و تغییرات ایجاد شده در سلامتی افراد را بتدریج بصورت مقالات ارائه می نماییم و این تحقیقات نشان می دهد که آب یونیزه قلیایی می تواند نسبت به متعادل نمودن pHو قلیایی کردن بدن ما کمک کند .

دکتر تئودور بارودی نویسنده ی کتاب " قلیایی شوید یا بمیرید ! " به هزاران نفر استفاده از آب قلیایی را توصیه نموده که همچنان نیز ادامه دارد . حتی در بسیاری از کلینیک ها و مراکز درمانی در ژاپن ، دستگاه های آی واتر به مردم فروخته می شود .

 در آمریکا نیز پزشک معروفی چون رابرت یانگ  نویسنده ی کتاب " معجزه ی pHو معکوس نمودن روند پیری " مصرف آب قلیایی را توصیه نموده اند .

2- چرا نمی توانم آب زیاد بنوشم ؟

اغلب ما در مقالات علمی شنیده ایم که می باید روزانه حدود هشت لیوان آب بخوریم ولی خوردن این مقدار برای ما سخت است ! علت ، سنگینی آب و کند بودن جذب آن در بدن است . آب آی واتر بدلیل ریز بودن مولکولی آن ، می تواند در طول روز بارها نوشیده شود . آب یونیزه قلیایی بر خلاف بطری های آب بسته بندی ، می تواند به خنثی کردن رادیکال های آزاد در بدن کمک کند و بدلیل خاصیت جوانسازی " آب زنده " نامیده می شود .

3- چرا بعضی آب ها خاصیت درمانی و شفابخشی دارند ؟

مردم ساکن در ایالت هونزا در پاکستان ، شین چای در چین ، کاکاسوس در آذربایجان و کوه های اندس دارای طول عمر بیشتر و بیماری کمتری هستند . محققین معتقد هستند که آب این مناطق بسیار خالص و دارای یون هیدروکسیل ( OH - )است که در اثر تماس آب های زیر زمینی با مواد معدنی خاص تولید می گردد . آن ها همچنین بر این باور هستند که دستگاه های آی واتر با تکنولوژی جدید ، قادر به تولید آب های مشابهی هستند.

4-آیا بدن ما می تواند بصورت طبیعی ، خود را درمان نماید ؟

در گذشته ، بدلیل تحرک بیشتر و شاید استرس کمتر pHبدن در حد طبیعی می ماند ولی امروزه بدلیل تحرک کمتر ، استرس بیشتر ، آلودگی هوا ، خوردن غذاهای فست فود و نوشابه های گازدار مصرف دخانیات و شاید الکل ، pHبدن اسیدی شده و توان بدن برای مقابله با این همه سموم و مضرات کافی نیست .

دکتر لیندا فراستو از دانشگاه کالیفرنیا در سال 1991 به این نکته رسید که بدن ما برای مقابله با اثر اسید قوی بوجود آمده ، مجبور به تولید چربی است که خود اثرات زیان باری دارد .

5- اسیدوز چیست ؟

هر سلول زنده در بدن ما تولید اسید می نماید . محتویات غذا در بدن ما به سلول ها وارد و با اکسیژن سوزانده می شود تا انرژی مورد نیاز برای زنده بودن ما فراهم گردد .

سوختن این مواد غذایی دارای پس ماند اسیدی است .

غذاها چه از بهترین نوع باشد و چه از بدترین آن ها ، این پس ماند اسیدی را تولید خواهد کرد و تنها مقادیر و کیفیت آن ها تفاوت دارد .

اغلب سلول های ما در متابولیسم بدن تحلیل رفته و این پس ماندها را بوجود می اورد .

بدن ما از طریق عرق کردن ، ادرار و خروج مدفوع ، پس ماندها را تخلیه می نماید . تمامی این پس ماندها اسیدی هستند و همین ، دلیلی است برای این که ادرار و پوست ما دارای pHاسیدی است . ولی واقعیت آنست که بدن قادر به تخلیه ی 100 درصدی این پس ماندها نیست . سبک زندگی کنونی ما یعنی استراحت کمتر ، انواع غذاهایی که می خوریم و محیط زندگی ما و بسیاری موارد دیگر میزان پس ماند و سموم بدن ما را افزایش می دهد ولی به تخلیه ی آن ها کمکی نمی کند . در رژیم غذایی امروزه ، خوردن گوشت زیاد و غذاهای سرخ کردنی ، هیدرات ها ، نوشابه های گازدار ،  شیرینی جات ، استرس و آلودگی هوا ، نمک های اسیدی را در بدن افزایش می دهد .

حال با این پس ماند اسیدی بوجود آمده چه می توان کرد ؟

این پس ماندها ممکن است بصورت جامد در آید مثل تشکیل کلسترول ، چربی ها ، سنگ های کلیه و غیره ... و تراکم این مقدار چربی ناخواسته در بدن ، اسیدوز نامیده می شود .

اثر آب قلیایی روی غذاهای اسیدی

این شرایط ، تخریب سلولی در سلول ها ، در بافتهای بدن و در کل بدن را سرعت می دهد و در یک عبارت " موجب پیری زودرس ما می شود "

خوردن آب قلیایی ، سریعتر در بدن جذب شده و سموم و پس ماندهای موجود را تخلیه می نماید .

همانطور که افزایش پس ماندهای اسیدی از عمر ما می کاهد ، تقلیل پس ماندها و سرعت بخشیدن به تخلیه ی سموم ، موجب جوانسازی و معکوس نمودن روند پیری می گردد .

آب قلیایی یک دارو یا درمانی برای امراض نیست اما اگر بصورت منظم مصرف شود ، پس ماندهای اسیدی را تقلیل داده و شرایط مناسبی را برای یک زندگی طبیعی سالم فراهم می سارد .

 

خرید دستگاه آب یونیزه ، دستگاه تصفیه آب

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water