نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

شاید به افرادی برخورد کرده باشید که به منزل شما تلفن زده و از آن سو تلاش می کنند متقاعدتان کنند که نیترات آب تهران بالاست و برای در امان ماندن از مضرات آن باید از دستگاه های تصفیه آب استفاده کرد . می گوید از سامان تصفیه آب تهران ! زنگ زده تا اعتماد بیشتری به گفته هایش کنید . بعد هم می گویند چون به نرخ دولتی خریده اند ارزان تر هم می فروشند .

چند سالی است که شایعاتی در مورد آلوده بودن آب تهران به گوش میرسد وعده ای می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و محصولات بی کیفیت خود را در بازار بفروشند .

طعمه ی این افراد برای ماهی گیری ، اسم و رسم نهادهای معتبر دولتی از جمله وزارت بهداشت ، شرکت آب و فاضلاب و غیره است و بعد از تماس با شهروندان تهرانی اعلام می کنند که از طرف " سازمان آب تهران " یا  " سازمان تصفیه آب تهران " تماس می گیرند و سازمان شان زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت می کند . سازمان هایی که بعداز یک جست و جوی ساده در شبکه جست و جوگر گوگل ، متوجه می شوید وجود خارجی ندارند !

بازاریاب این شرکت ، پشت خط تلفن توضیح می دهد که دستگاه مجهز به شش فیلتر بوده و کامل ترین دستگاه آب معدنی ساز است .

قیمت دستگاه تصفیه آب در بازار آزاد 600 هزار تومان است اما قیمت عرضه آن به قیمت دولتی مثلاً 400 هزار تومان است .

دستگاه دو سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش دارد . نصب شیرآلات و اتصالات آن کاملاً رایگان است .

تا قبل از نصب دستگاه هیچ گونه هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود .

دستگاه در حضور مشتری نصب شده و کارت گارانتی در اختیار مشتری قرار می گیرد .

تعویض فیلترها سالیانه یک بار انجام می شود و ....

در ادامه ی تاکید می کند که دستگاه دارای تاییدیه های وزارت بهداشت ایران و وزارت بهداشت جهانی است و در پاسخ به این سوال که مگر آب تهران آلوده است ؟ پاسخ می دهد آب آلوده نیست بلکه نیترات آب بالاست ، ادعایی که بارها از سوی مسئولان آب و فاضلاب استان تهران رد شده و تاکید شده نیترات آب پایین تر از حد مجاز و حتی پایین تر از برخی شهرهای اروپایی است .

حتی دیده شده که این دستگاه  ها از طریق صدا و سیما نیز تبلیغ می شوند و متاسفانه هیچ نهاد و سازمان رسمی ، اقدام جدی در این زمینه انجام نمی دهد .

اما واقعیت قابل تامل این ماجرا آن است که سازمان آب در تهران واقعاً در امر تصفیه و پالایش آب اهتمام دارد و آن را در ازمایشگاه های مجهز خود آنالیز و پایش می کند .

حتی چندی پیش که وزیر محیط زیست هلند ملافی شولترفان هیگن به ایران سفر کرده بود گفته است " علی رغم اینکه به کشورهای زیادی برای بازدید از سیستم های کنترل و مانیتورینگ سفر کرده ام اما باید بگویم که سیستم موجود در تهران بسیار پیشرفته و کیفیت آب تهران واقعاً شگفت انگیز است "

البته اظهار کرده که اگر تکنولوژی مدرن تری به این سیستم اضافه شود قطعاً نتایج بهتری می توان کسب کرد .

در برخی مناطق بدلیل اختلاط با آب چاه ، جذب ذرات آهن بدلیل پوسیدگی لوله ها و سوراخ شدگی شده اند ، کیفیت آب دارای افت خواهد شد . در چنین شرایطی مشاوره با یک شرکت با تجربه ، راه حل های سودمند و بهینه ای را از نظر کمی و کیفی در اختیار شما قرار می دهد .سیستم تصفیه آب شهری

شرکت مهندسی فراز تصفیه با بیش از دو دهه تجربه در صنعتی تصفیه آب و فاضلاب ، ابتدا وضعیت آب را با آزمایشات اولیه بررسی و سپس نسبت به ارائه ی راه حل مناسب و معرفی تجهیزات مربوطه ، پیشنهاد خودر را معرفی می نمایند .

 

خرید دستگاه تصفیه آب

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water