نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

بدن اسیدی در اثر خوردن و نوشیدن غذاهای اسیدی به وجود می آید . افرادی که دارای  pHاسیدی هستند در معرض تحلیل رفتن استخوان ها هستند چرا که بدن برای مقابله با اسیدی بودن خود ، نسبت به برداشتن کلسیم از استخوان برای تنظیم pHاستفاده می کند و این امر به ضعف استخوان می انجامد .

معمولاً تحلیل رفتن استخوان در طول زمان امری متداول است . مونواورتوکلسیم فسفات ، ماده ای خنثی کننده ی pHدر خون است . این محلول موجب تنظیم قلیایی شدن بدن می گردد . در صورتی که بدن ما  ، از غذاهای خورده شده کلسیم دریافت نکند جهت جبران اسیدی شدن pH، مجبور است آن را از استخوان ها  تامین نماید . اسیدی شدن بدن با کمبود اکسیژن نیز نسبت مستقیمی دارد . واکنش های بیوشیمیایی بدن به اکسیژن نیازمند است تا عملکرد خود را به درستی انجام دهد .

 

درمان بیماری نقرس و پوکی استخوان با آب قلیایی

استخوان ها منبع انباشته شده ای از کلسیم را در خود دارد . اگر مقدار کافی کلسیم و فسفر را در بدن خود انباشته داشته باشیم استخوان ها ما در سلامت خواهند بود . در ابتدای کمبود کلسیم ، علائمی در آزمایشات ایکس ری مشاهده نخواهیم کرد ولی پس از گذشت زمان و کاهش 30 تا 40 درصدی کلسیم استخوان ها ، این امر قابل مشاهده است . در نقرس نیز کلسیم در مویرگ های مفاصل،  انگشتان را متورم می سازد  .

نوشیدن آب قلیایی آی واتر موجب رفع این عارضه می شود .

اسیدی شدن بدن در اثر ورزش و صرف انرژی نیز به افزایش اسید لاکتیک در بدن می انجامد که بر ماهیچه ها اثر منفی دارد .

اسیدی شدن پلاسمای خون و افت pHبه زیر 7 موجب می گردد بدن هایی که مستعد بیماری هستند دارای بیماری حاد گردند و توانایی لازم برای مقابله با بیماری را نداشته باشند .

بدن سالم دارای مقادیر کافی از مواد قلیایی است که در موقع نیاز از آن استفاده می کند . محیط اسیدی در بدن به تجمع سموم کمک می کند . نود و نه درصد اجزایی که از غذاها مصرف می کنیم از موادی چون کربن ، نیتروژن ، هیدروژن و اکسیژن تشکیل شده و تنها یک درصد آن ها ماده معدنی است .

متاسفانه مواد تولید شده از غذاها بسیار اسیدی بوده و همین عامل ، موجب پیری زودرس و ایجاد بیماری می گردد .

سمومی که از بدن خارج می شود چه از طریق ادرار و چه از طریق عرق بدن ، اسیدی هستند و در صورتی که در بدن بمانند و همراه جریان خون به حرکت در می آیند و موجب ذخیره سازی در مویرگ ها شده و در نهایت به مسدود شدن آن ها می انجامد . در چنین شرایطی سلول های بدن از اکسیژن و مواد غذایی محروم مانده و عملکرد آن ها ناقص تر و بدتر می گردد .

در بدن ما فعالیت سلولی با تنفس و صرف انرژی موجب ایجاد اسیدی شدن بدن می گردد .

در زمان صرف انرژی ، اسید لاکتیک تولید می شود . بدن تلاش می کند قبل از آسیب رسانی این اسید به بدن ، نسبت به خنثی سازی آن اقدام کند و با نوشیدن اب قلیایی تولید شده توسط دستگاه آی واتر ، قادر خواهیم بود سلامتی بیشتری در بدن خود تامین نماییم .

چگونگی اندازه گیری pH

 pH ادرار

در صورتی که بدن در جذب مواد معدنی مثل کلسیم ، منیزیم ، سدیم و پتاسیم توانایی داشته باشد  ، می تواند از آن ها برای تنظیم  pHاستفاده کند . اگر سطح اسید بالا باشد بافت های بدن سمی خواهد شد .

 pHبزاق

وضعیت فعالیت های کبد و معده در نتیجه ی تست بزاق نمایان می گردد .

لزوم حفظ تعادل در pH بدن

تعادل pH موجب جذب بهتر مواد معدنی و غذایی مفید خواهد شد . کلسیم در حدود دو درصد از وزن بدن ما را تشکیل می دهد و حفظ و قوام آن با نوشیدن آب قلیایی آی واتر  ادامه خواهد یافت .

خرید دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water