نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

به دعوت شبکه ی یک سیما ، آقای مهندس محمدرضا اکبری کارشناس تصفیه آب از شرکت مهندسی فراز تصفیه ؛ در برنامه ی زنده ی تلویزیونی " خانواده ی یک " در ساعت 10:30 صبح روز پنج شنبه مورخ 95/11/07 حضور یافتند و با مجری محترم آقای شجاعی مهر در خصوص منافع و فواید آب آی واتر ( آب یونیزه قلیایی ) به گفتگو پرداختند .

بخشی از اطلاعات ارائه شده در این گفتگو در این مقاله بیان شده است :

یکی از شگفت انگیز ترین پدیده های جهان ما آب است و بدون آن ، زندگی برای ما انسان ها در کره ی زمین ممکن نیست .

اولین تحقیقات در سیارات دیگر ، برای این که ببینند زندگی ، می تواند وجود داشته باشد یا خیر –کشف و تحقیق در خصوص وجود داشتن آب است .

خداوند برای هر چیز ؛ ویژگی منحصر بفرد و میزان خاص و متعادلی را خلق فرموده است برای مثال آبی که از آسمان می بارد دارای پاکی و فواید بسیاری برای آشامیدن می باشد .

در فصل بهار و پاییز ، آب از طریق رعد و برق موجود در آسمان یونیزه می شود و مولکول های آب به کریستال های ریز تری تقسیم می شود که طراوت و آب رسانی بیشتری را برای گونه های گیاهی و موجودات زنده بوجود می آورد .

حتی وقتی دانه های برف را که در زیر میکروسکوپ دیده اند ، اشکال شش وجهی بسیار زیبا و منظمی مشاهده می کنند .

همانطور که می دانیم آب از یون های هیدروژن و اکسیژن تشکیل شده که اگر غلظت یون های هیدروژن بالا باشد آب دارای خاصیت اسیدی ( یا طبع سرد ) و چنانچه این غلظت کم باشد آب دارای خاصیت قلیایی ( یا طبع گرم ) خواهد شد .

این میزان هیدروژن را در علم شیمی با عدد pH  شناسایی می کنند که pHزیر7 را اسیدی و   pHبالای 7 را قلیایی می نامند .

شگفتی دیگری که شاهد هستیم این است که بدن ما در هنگام تولد دارای pHحدود 7/4می باشد یعنی در وضعیت تعادل قرار دارد .

در طول زندگی ، رژیم غذایی و مجموعه تعاملاتی که در زمان حیات داریم موجب می شود که بدن ما به سمت اسیدی شدن و ایجاد طبع سرد پیش برود و این موضوع شرایط مساعدی را برای ایجاد بیماری ها فراهم می کند .

محققین ژاپنی موفق به ساخت دستگاه آب یونیزه شده اند که قادر به تولید آب یونیزه و قلیایی است تا با آشامیدن آن ، اثر اسیدی بوجود آمده در بدن ما خنثی شود .

بنابراین امروزه به pH هم ، در استانداردهای مطلوب جهت آشامیدن توجه می شود .

استفاده از فیلترهای معدنی یا قلیایی کننده که در انتهای دستگاه های تصفیه آب گذاشته می شود ، نمی تواند درجه ی pHمورد نیاز بدن را تنظیم کند بلکه حتماً باید از دستگاه آب یونیزه برای تولید آب قلیایی استفاده گردد که چند خاصیت را یکجا برای ما بوجود آورد .

به این ترتیب وجود دستگاه آب یونیزه در منازل می تواند ضمن تامین آبی سالم ، بدن ما را به سمت پاکسازی و دفع سموم بیشتر ببرد و سلامتی ما و " خانوداده ی یک ما " را بیشتر کند .مهندس اکبری متخصص تصفیه آب

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water