نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

چه تفاوتی بین سردوش تصفیه آب چینی و کره ای وجود دارد ؟

در بازار محصولات تصفیه آب ، جدیداً به محصولاتی بر می خوریم که دارای عملکرد تصفیه آب در حمام می باشند و دو مدل ساخت چین یا تایوان مثلاً با برند آکوا جوی  (Aquajoy )و مدل کره ای با برند آی واتر ( iWater )  یا آروماسنس (Aroma Sense)عرضه می شوند .

در این مقاله به بررسی این دو مدل می پردازیم .

سردوش تصفیه آب آی واتر

1 –سردوش تصفیه آب چینی یا تایوانی

مدل های چینی یا تایوانی ؛  معمولاً دارای یک محفظه ی پلاستیکی –کرومی یا استنلس استیل هستند که درون آن با مواد کربن اکتیو پر شده است . این مواد به حذف کلر می پردازند . مضرات کلر در حمام ؛ مشکلات تنفسی و صدمه رسیدن به پوست و مو می باشد که به وسیله ی کربن اکتیو حذف می گردد و کیفیت کربن اکتیو موجود در محفظه نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

گفته می شود که کربن اکتیو ناشی از پوست نارگیل دارای کیفیت بیشتری از زغال چوب می باشد ولی  نوع مصرف شده در این محفظه مشخص نیست  .

اگر چه آکواجوی یک برند ثبت شده در کانادا معرفی شده ولی تولید اصلی این محصول از کشور چین یا تایوان می باشد .

2- سردوش تصفیه آب کره ای

سردوش تصفیه آب کره ای در خصوصیات زیر مشترک هستند :

1- فیلترهای کارتریج داخل سردوش تصفیه آب دارای مرحله ی فیلتراسیون آب و حذف کلر برای تامین کارکرد بهتر دستگاه تنفسی ، جلوگیری از آسم و سلامتی ، پوست و مو است .

2- دارای فیلترهای تورمالین و دانه های کروی آنتی باکتریال است که موجب ایجاد یون منفی به میزان تقریباً 420,000یون منفی در هر سی سی خواهد شد .

3- سوراخ های تعبیه شده روی صفحه ی پاشش به جای دایره ، مثلثی شکل است . این امر موجب افزایش فشار تا 50 درصد خواهد شد و گرفتگی سوراخ ها را به حداقل می رساند .

همچنین این ویژگی موجب کاهش مصرف آب تا 30 درصد می گردد .

4- محصولات کره ای عموماً دارای ویژگی های مطلوب تری از نظر ایجاد سلامتی پوست و مو می باشند و اگر به چهره و مو های آن ها دقت کنیم سلامتی و طراوت بیشتری می بینیم . در درون فیلتر سردوش تصفیه آب کره ای ، ژل دارای ویتامین C قرار داشته که می تواند به پوست و مو درخشندگی بیشتری دهد ضمن آن که با حذف کلر موجب تنفس بهتر ، سلامتی پوست و مو و نشاط بیشتر افراد پس از استحمام می باشد .

فیلتر لیمویی سردوش آی واتر

5- رایحه و اسانس های خوشبو در داخل فیلتر تصفیه آب به کار رفته که می توان به رایحه ی لیمو ، اسطوخودوس ، اکالیپتوس و رز اشاره نمود که به کاهش استرس و رفع خستگی ، کمک قابل توجهی می نماید .

هر دو محصول آروماسنس و آی واتر کره ای هستند و جالب این که دارای یک سازنده در کره جنوبی می باشند .

ادامه دارد ....

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water