نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

چه تفاوتی بین سردوش تصفیه آب چینی و کره ای وجود دارد ؟

در مقاله پیشین به تفاوت های بین سردوش های تصفیه آب چیتی ، تایواتی و کره ای پرداختیم در این مقاله به واقعیت ها و  ویژگی های برتر سردوش تصفیه آب کره ای که جزء محصولات خانواده ی آی واتر ( iWater ) می باشد می پردازیم .

شایان ذکر است در برخی سایت ها ، اطلاعات نادرست و غیر واقعی از برخی خصوصیات سردوش های تصفیه آب کره ای آروماسنس گفته شده و متاسفانه این مطالب مبالغه آمیز سایت ها در متن اصلی بروشور های کره ای و در سایت اصلی آن ها دیده نمی شود .

سردوش تصفیه آب

بنابراین با این نتیجه گیری که سردوش های کره ای دارای چندین خصوصیت بیشتر و جالب تری نسبت به سردوش های چینی یا تایوانی است ، می توان آن را به مصرف کننده توصیه نمود .

 

سردوش تصفیه آب آی واتر ( iWater )ضمن بهره گیری از تولید با کیفیت کره ای دارای قیمت مناسب تری نسبت به دیگر محصولات می باشد و تنوع در رایحه ها در آن بیش تر است .

چهار نوع رایحه در فیلتر این سردوش به کار رفته که به معرفی مختصر آن ها می پردازیم :

 

فیلتر سردوش تصفیه آب  با رایحه گل محمدی –سرخ (Rose )

 

رایحه ی گل رز با بویی شیرین و ملایم بوده و برای هر نوع پوست ، خشک و پوست حساس مفید است .

رایحه ی این فیلتر موجب کاهش تنش های روحی بوده و موجب احساس مثبتی در افراد پس از استحمام می گردد .

 

فیلتر سردوش تصفیه آب با رایحه ی لیمو)(Lemon

 

ویتامین C فراوان موجود در لیمو موجب سلامتی و درخشندگی بیشتر در پوست و کاهش کش آمدگی آن می گردد و وجود این رایحه در حمام در رفع سرماخوردگی ، آنفولانزا و خستگی عضلانی موثر بوده و بسیار نشاط آور می باشد .

 

فیلتر سردوش تصفیه آب با رایحه ی لاوندر یا اسطوخودوس   ( Lavender )

 

لاوندر یکی از خوشبوترین گیاهان دارویی است و عصاره ی این روغن موجب ضد عفونی شدن پوست و پاکسازی بیش تر گشته و رایحه ی آن موجب رفع خستگی و تخلیه ی استرس ها و تنش های روزانه می شود . استحمام با این رایحه و قبل از خواب به بهبود کیفیت خواب کمک می نماید .

شیمی دان فرانسوی رنه گاتفوس ( Rene Gattefosse )  اولین کسی بود که خاصیت این گیاه را کشف کرده و زمانی که در سال 1920 هنگام آزمایش در آزمایشگاه دستش سوخت ، دست خود را در روغن اسطوخودوس فرو کرد . سوختگی درمان شد و بدون آن که از زخم اثری بر جای به ماند  در صورت آفتاب سوختگی ، استحمام با این ژل همراه با آب سرد تاثیر خوبی خواهد داشت .

 

فیلتر سردوش تصفیه آب با رایحه ی اکالیپتوس ( Eucalyptus )

بیش تر مردم با این رایحه آشنا هستند و صدها سال است برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا از آن استفاده می کنند .

به دلیل خاصیت ضد عفونی کنندگی و تاثیر آن در رفع سرفه می توان از ژل و فیلتر اکالیپتوس در سردوش برای اشخاص مبتلا به سینه درد ، سرماخوردگی و زکام استفاده نمود .

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water