نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

در این مقاله به توضیحی کوتاه در مورد تفاوت بین سری های مختلف دستگاه های آب یونیزه قلیایی خانواده ی آی واتر ( iWater )  و جزئیات محصول جدید خانواده ی آی واتر یعنی سردوش تصفیه آب آی واتر  می پردازیم .

سری اقتصادی دستگاه تولید کننده آب یونیزه قلیایی  :

مجموعه دستگاه های معرفی شده در این بخش ( سری اقتصادی دستگاه های تصفیه آب یونیزه قلیایی خانواده ی آی واتر )  ضمن تامین نیاز خانواده به آب های یونیزه قلیایی و اسیدی ؛ دارای قیمت مناسب تر و اقتصادی تری نسبت به انواع موجود در بازار می باشد .

دو محصول موجود در این سری ، یکی از تولید کننده ی تایوانی با برند iWater - ECO     و دیگری از تولید کننده ی کره ای با برند  iWater – NEXUS معرفی می گردد .

سری لوکس دستگاه تولید کننده آب یونیزه قلیایی  :

دستگاه معرفی شده در این بخش ( سری لوکس دستگاه های تصفیه آب یونیزه قلیایی خانواده ی آی واتر )   یعنی مدل  iWater  -  SHARPدارای کلیدهای لمسی و اثر گذاری سریع همراه با صفحه نمایش LCDو ظاهری شیک به رنگ نقره ای است که مورد توجه مشکل پسندان در خانه های لوکس قرار گرفته است .

سری کلینیکی دستگاه تولید کننده آب یونیزه قلیایی :

مدرن ترین و کارآمد ترین دستگاه یونیزه کننده آب در این بخش ( سری کلینیکی دستگاه های تصفیه آب قلیایی خانواده ی آی واتر )   یعنی مدل iWater – TOPضمن برخورداری از یک قدرت فوق العاده در کریستالی کردن یون های آب و امکان تولید 5 آب یونیزه قلیایی ، 4 آب یونیزه اسیدی و یک آب خنثی دارای صفحه ی نمایش لمسی تمام رنگی است و دارای تنظیمات ساده جهت دستیابی بیشتر ، به 70 نوع آب می باشد . بدنه ی نقره ای و شکل زیبا هم برای خانواده ها و هم برای بیماران خاص جهت تسریع در درمان مورد استفاده دارد .

سری سفری دستگاه تولید کننده آب قلیایی  :

مجموعه محصولات معرفی شده در این بخش ( سری سفری دستگاه های تصفیه آب قلیایی خانواده ی آی واتر )    ، اختصاص به نمونه هایی است که آب را فقط  قلیایی می نماید ولی یونیزه نمی کند .

مصرف کنندگان دستگاه آی واتر تمایل دارند در سفر نیز از آب قلیایی بهره مند شوند و لذا این محصولات پیشنهاد خوبی برای آن ها خواهد بود .

سری سینکی دستگاه تولید کننده آب یونیزه قلیایی  :

دستگاه معرفی شده در این بخش ( سری سینکی دستگاه های تصفیه آب یونیزه قلیایی خانواده ی آی واتر ) دارای دو بخش مجزا است که با شلنگ و رابط مخصوص به هم ارتباط یافته است .

بخش یونیزه کننده که دارای صفحات تیتانیم –پلاتین است درون یک جعبه ی مدرن و در زیر سینک قرار می گیرد ولی شیر هوشمند لمسی برای انتخاب آب مورد نیاز در بالای سینک و کنار شیر ظرفشویی تعبیه شده و برای آب های آشامیدنی یا آب یونیزه قلیایی و اسیدی دارای کلیدهای مخصوص بوده که متناسباً در اختیار افراد خانواده قرار می گیرد .

سردوش تصفیه آب و حذف کلر آی واتر :

امروزه آب مورد استفاده در استحمام نیز مورد توجه مردم قرار دارد . حذف کلر آب لوله کشی از یکسو موجب کاهش بیماری های تنفسی گردیده  و از طرفی موجب شادابی پوست و مو می گردد . سردوش تصفیه آب آی واتر ضمن بهره گیری از تکنولوژی مدرن کره ای ، کلر را حذف نموده و فشار را تا 50 درصد افزایش و موجب صرفه جویی 30 درصدی آب می گردد . ضمن آن که رایحه های طبیعی موجود در ژل داخل سردوش موجب رفع خستگی و شادابی روح و روان می گردد .

 

فروش آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water