نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

در مقاله پیشین به ویژگی های آب لوله کشی و آب جوشیده پرداختیم در این مقاله هم می خواهیم به معایب و مزایای مابقی آب های قابل شرب بپردازیم :

3 –آب معدنی

ممکن است منابع استفاده شده جهت آب معدنی از چشمه ها و مناطق دور از دسترس که توسط انسان آلوده نشده ، باشد که این می تواند به معنی عدم وجود مواد سمی در آن باشد ولی بسته به محل استخراج ، کوه و شهر مربوطه میزان مواد معدنی آب متفاوت خواهد بود و قلیایی بودن  pHآب نیز به همان نسبت متغیر می باشد .Waa

در کشورهای خارجی ( بر خلاف ایران ) آب پر شده در بطری ها دارای تاریخ مصرف می باشند چون این آب : " آبی مرده " محسوب شده و گوارایی و تازگی اولیه ی آن چشمه را نخواهد داشت .

4- آب فیلتر شده

آب فیلتر شده در جاهایی که آب رودخانه را بخواهیم تصفیه کرده و بنوشیم کاربرد دارد . فیلتراسیون و حذف مواد معلق تنها کاری است که در این بخش می توانیم انجام دهیم البته با این اطمینان که آلودگی های فاضلاب انسانی یا حیوانی به داخل رودخانه ها سرازیر نشده باشد .

5- آب خروجی R.O

دستگاه تصفیه چند مرحله ای R.Oبا گذاشتن 5 تا 7 فیلتر جهت کاهش انواع آلودگی ها نظیر مواد معلق ، کلر و مواد معدنی اضافی کاربرد دارد . ممکن است در برخی شهر ها میزان املاح آب ( TDS )بالاتر از حد مطلوب شرب باشد که استفاده از این دستگاه ها توجیه خواهد داشت . ( مثل شهرهای استان خوزستان ، برخی مناطق شیراز ، مشهد و ... ) ولی در شهرهایی که وضعیت آب نسبتاً بهتر است لزومی ندارد که کل املاح را با این دستگاه تصفیه آب R.Oبه صفر برسانیم و ضمن بی مصرف کردن آب ، آن را از نظر pH، اسیدی نماییم !

6 –آب یونیزه قلیایی

آب آی واتر ( آب یونیزه قلیایی ) دارای خواص متمایزی است . آب لوله کشی شهری که تصفیه ی مقدماتی بر روی آن صورت گرفته و شهروندان هزینه ی این تصفیه ی آب عمومی را در قبوض آب خود پرداخت می کنند ، وارد دستگاه آی واتر شده و ضمن حذف مواد معلق و کلر ، از طریق مکانیزم الکترولیز به یون های مثبت و منفی تقسیم گردیده و می تواند بین 7 تا 9 نوع آب ( قلیایی –  اسیدی  – خنثی ) تولید نماید . این آب دارای مولکول های ریز تر ،  قابل جذب بیشتر در بدن بوده ، آنتی اکسیدان آن افزایش یافته و دارای اکسیژن محلول بیشتری است که هر سه برای سلامتی بدن مفید می باشند .

بنابراین با خرید دستگاه آب یونیزه قلیایی آی واتر آب هایی با ویژگی های منحصر به فرد را در منزل خود خواهید داست که موجب پیش گیری از بیماری ها و سلامتی بیشتر برای خانواده خواهد شد .

در پایان می توانید خلاصه ی آن چه گفته شده را در جدول زیر مشاهده فرمایید .

آب های قابل شرب

فواید آب یونیزه قلیایی آی واتر

الف –قلیایی بودن ؛ باعث پیشگیری و درمان بیماری ها می گردد .

ب –آنتی اکسیدان ؛ توانایی عمومی بدن را افزایش می دهد .

پ –کریستال های ریز مولکولی ؛ نفوذ و جذب آب را در بافت های بدن سرعت می بخشد .

د  -  با رقیق نمودن خون ؛ جریان طبیعی در رگ ها بر قرار می شود  .

ه –با هضم بهتر غذا ؛ دستگاه گوارش عملکرد موثرتری می یابد .

 

وجه تمایز دستگاه آی واتر ( iWater )  شرکت فراز تصفیه

1 –سبک و قابل حمل و نقل بودن دستگاه

2 –قابلیت انطباق با کابینت های آشپزخانه

3- انعطاف پذیری در انتخاب pHهای مختلف

4 –تکنولوژی برتر

 

 

خرید دستگاه آب قلیایی ، آب یونیزه

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water