نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

مقایسه دستگاه های تصفیه آب یونیزه

با توجه به استقبال روز افزون خریداران دستگاه یونیزه ، ضروری است انتخاب آن ها بر اساس دقت و توجه بیشتری نسبت به مشخصات فنی و کارکرد هر یک از آن ها ( دستگاه های تصفیه آب قلیایی موجود در بازار ) می پردازیم :

در دو جدول زیر ، مجموعه ای از دستگاه های یونیزه شناخته شده در بازار ایران معرفی و ویژگی های آن ها شرح داده شده است .

 

 

 

 

1- قیمت دستگاه های آب قلیایی آی واتر :

قیمت های مناسب را می توان در محصولات تایوانی جستجو کرد و در محصولات کره ای ؛ مناسب ترین قیمت ،  iWater-NEXUSمی باشد .

2 –کیفیت پلیت های دستگاه های آب قلیایی آی واتر :

پلیت ها ( صفحات یونیزه کننده ) از جنس تیتانیم با روکش پلاتین می باشند و کیفیت آن ها از نظر ابعاد و تکنولوژی پوشش پلاتین در انواع کره ای ، بهتر از انواع تایوانی است .

البته هر چه تعداد پلیت ها بیشتر باشد اثر کریستالی شدن ریز تر مولکول های آب و محدوده ی وسیع تر pH را انتظار خواهیم داشت .

کیفیت و ابعاد پلیت ها در انواع کره ای از انواع تایوانی بهتر می باشند .

3- فیلتر دستگاه های آب قلیایی آی واتر  :

تعداد فیلتر تاثیر زیادی در یونیزه شدن ندارد . در محصولاتی که دارای دو فیلتر هستند فیلتر اول نقش کاهنده ی کلر ، مواد معلق ، بو و رنگ آب را دارد و فیلتر دوم نقش افزاینده ی مواد معدنی در آب در مناطقی که املاح مواد معدنی پایین است را ایفا می نماید . در شبکه های آب تصفیه شده در ایران ، میزان مواد معدنی در آب معمولاً بالاست و لذا فیلتر دوم چندان کارایی نخواهد داشت و حتی ایجاد افت در فشار آب خواهد نمود . بهترین گزینه استفاده از محصولات با تک فیلتر است که ضمن حذف مواد معلق و کلر ، فشار آب را کمتر کاهش دهد و در هنگام تعویض ، هزینه ی جاری کمتری را بدنبال داشته باشد .

در برخی دستگاه ها پس از رسیدن عمر فیلتر به حدود سه تا چهار هزار لیتر فرمان قطع عملیات یونیزاسیون و یا هشدارهای پی در پی داده می شود که زیاد مطلوب نیست چون کیفیت آب در نقاط مختلف متفاوت بوده و چه بسا بتوان این ظرفیت را تا 12000 لیتر هم استفاده نمود . بنابراین مدل های    iWater – ECO تایوانی،   iWater-NEXUS  و iWater – SHARP  کره ای به این دلیل در بهترین انتخاب ها قرار دارند .

4 –ویژگی های صفحه نمایشگر دستگاه های آب قلیایی آی واتر :

وجود نمایشگر که بتوان در آن عمر فیلتر ، میزان pH و ORPو گذر آب و همچنین سطح قلیایی یا اسیدی انتخاب شده را مشاهده نمود از مزایای هر دستگاه یونیزه ای است که غالباً محصولات تایوانی و کره ای دارای این ویژگی می باشند .

5 –قدرت   دستگاه های آب قلیایی آی واتر  ORP

قدرت منفی ORPبه منظور احیا کنندگی بالا ( عکس اکسیدان ) می باشد که هر چه تعداد پلیت ها بالاتر باشد از شرایط بهتری برخوردار خواهیم بود .

6- تعداد سطح آب قلیایی و اسیدی دستگاه های آب قلیایی آی وانر

هر چه در دستگاه یونیزه آب دارای تعداد سطح قلیایی و اسیدی بیشتری باشیم دارای انعطاف پذیری بیشتری برای مشتری خواهیم بود لذا مدل های iWater – TURBO و iWater – TOP  دارای حداکثر آب های انتخابی در مقایسه با انواع دیگر دستگاه های تولید کننده آب یونیزه قلیایی خواهند بود .

دیگر اطلاعات را می توانید در جداول فوق مشاهده نموده و یا با کارشناسان این شرکت مربوطه با شماره 88400443 مشاوره نمایید .

خرید دستگاه آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water