نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

موارد استفاده از آب قلیایی آی واتر

در این مقاله می خواهیم به این نکته اشاره نماییم که :

از آب قلیایی تولیدی توسط دستگاه تصفیه آب قلیایی  آی واتر  ( iWater ) در چه مواقعی می توانید استفاده نمایید ؟

1 –روزانه 2 قطره آب قلیایی با pH = 8   در چشم می تواند سبب جلوگیری از خشکی چشم می شود و همچنین در هوای آلوده سبب ضد عفونی شدن چشم می شود .

2- روزانه 2 قطره آب قلیایی pH = 8   در گوش سبب جلوگیری از عفونت گوش می شود و گوش را تمیز و نرم نگه می دارد .دستگاه آب قلیایی

3- روزانه اسپری آب قلیایی در بینی برای پاک کردن و راحت تنفس کردن خوب است .

4- شستشو بینی با آب قلیایی برای بیماری سینوزیت خوب است .

5- شستشو با آب قلیایی از اگزما –قارچ پوستی –خشکی پوست جلوگیری می کند و جوش روی صورت را از بین می برد .

6-آب قلیایی برای خانم ها باردارهم مفید است به دلیل این که  بدن احتیاج به آب قلیایی دارد و همچنین اندام نوزاد در حال شکل گیری است و برای نوزاد هم آب قلیایی مفید است .

7- خانم هایی که تازه فارغ شده باشند نیز چون به کودکان شیر می دهند و کودکان نباید آب بخورند از طریق شیر مادر آب قلیایی به بدن کودکان می رسد و برای سلامت نوزاد مفید است .

8- آب قلیایی باعث می شود سلولها و ماهیچه ها و رگهای بدن و رگ تاندوم بازسازی و سلول ها و موارد فوق زنده باشند و دیرتر فرسوده شوند .

9 –اشخاصی که معده آنها ترش می کند با خوردن آب قلیایی این مشکل را می توانند بر طرف کنند.

10-اشخاصی که حیوانات اهلی نگهداری می کنند ( سگ ، گربه و پرندگان و ...  ) اگر سگ یا گربه از آب قلیایی استفاده کنند و یا بدن این حیوانات را با این آب شستشو دهید موی بدن آن ها نمی ریزد و بدن حیوانات بو نمی دهد همچنین اگر پرندگان را با این آب شستشو شود پر آن ها براق می شود .

11- برای آرامش و سلامت پا هر شب بعد از شستشوی پا ،  ظرفی را پر از آب قلیایی کنید و سپس گرم نمایید و پاهایتان را داخل آب قلیایی گرم شده  قرار دهید .

12- آب قلیایی در از بین رفتن مفاصل و پوکی استخوان جلوگیری می کند . به دلیل این که اگر بدن اسیدی باشد سیستم مکانیزم بدن برای قلیایی نمودن محیط خود از استخوان ها و دندان ها کلسیم می گیرد واین امر سبب پوکی استخوان و پوسیدگی دندان ها می شود ولی در صورتی که بدن قلیایی باشد دیگر این اتفاق نمی افند .

13-آب قلیایی چربی پوست های چرب را از بین می برد و پوست را نرم می کند . برای تنظیم pH پوست ، آن را با آب اسیدی آبکشی نمایید .

14-آب قلیایی سیستم گوارش بدن را تنظیم می کند به شرط این که آب بیشتر یا کمتر از حد نرمال استفاده نشود .

15- آب قلیایی از تجمع رسوب در کلیه هم جلوگیری می کند . به دلیل جذب بالای آب قلیایی سبب می شود که سموم به راحتی دفع شوند و در کلیه ها رسوب جمع نشود .

16- به جای استفاده از مواد مضر و شیمیایی که موجب کاهش عمر لباس ، پارچه ی مبل و یا فرش می شود و برای سلامتی انسان در منزل نیز خطرناک است می توانید از آب قلیایی شماره ی چهار که دارای pHحدود ده و بالاتر است استفاده و بهره گرفت و لکه ها را از بین برد .

فروش دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water