نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

در این مقاله می خواهیم به تاثیری که آب قلیایی روی بیماری های مختلف می تواند داشته باشد بپردازیم .

H

پوکی استخوان ( استروپوز ) : هنگامی که کلسیم بدن کاهش می یابد ، کلسیم موجود در استخوان ها وارد خون می شود و پوکی استخوان به وجود می آید . به همین دلیل استخوان ها شکننده می شوند . استفاده از آب قلیایی یونیزه روشی سریع و موثر برای جلوگیری از پوکی استخوان است .

مرض قند ( دیابت ) : با افزایش سن ، عملکرد پانکراس کاهش می یابد . کاهش یون های کلسیم در بدن باعث اختلال در تولید انسولین می شود و این منجر به اسیدی شدن خون می گردد . آب قلیایی به دلیل داشتن میزان بالای یون های کلسیم به بهبود این وضعیت کمک می کند .

سرطان : تمام سلول های سالم بدن ما قلیایی و تمام سلول های سرطانی اسیدی هستند . سلول هایی که خود را به محیط اسیدی شده اطرافشان تطبیق می دهند و با کدهای DNA مغز ناسازگاری می کنند سرطان را به وجود می آورند . نقش بالای رادیکال های آزاد در سرطان را نباید فراموش کرد . رادیکال های آزاد برای جبران کمبود الکترون خود به هسته سلول های سالم حمله می کنند و نتیجه این آسیب دیدگی سلول ها پیری و پیامد خطرناک تر آن سرطان می باشد . آب یونیزه قلیایی قوی ترین آنتی اکسیدانی است که توانایی خنثی کردن رادیکال های آزاد را در بدن دارد و آن ها را غیر فعال می کند .

قلب : خون حاوی اکسیژن بالاو مواد زاید اسیدی کمتر ، روان تر و بهتر در رگ ها جریان می یابد . قلب برای پمپاژ خون با این ویژگی دچار مشکل نمی شود .

دریافت مواد معدنی پتاسیم و منیزیم با استفاده از آب قلیایی غنی از این مواد ، برای سلامت قلب و محافظت از آن در برابر بیماری ها بسیار موثر است .

چاقی : میزان سوخت و ساز مواد غذایی که بدن دریافت می کند به میزان ویتامین ها و مواد معدنی موجود در بدن بستگی دارد . در صورت افزایش مصرف پروئتین ها ، کربوهیدرات ها و چربی ها ، میزان نیاز به این مواد نیز افزایش می یابد . به دلیل وجود یون کلسیم درآب قلیایی آنتی اکسیدان ، فرآیند سوخت و ساز سریع تر انجام می گیرد . به همین دلیل به افرادی که دچار چاقی هستند آب قلیایی آنتی اکسیدان توصیه می شود 

تهوع در بارداری : از ابتدای دوره بارداری ذخایر قلیایی مادر شروع به انتقال به جنین می کند . این شرایط باعث اسیدی شدن بدن مادر و ایجاد حالت تهوع می شود . یکی از مهم ترین منابع غنی از مواد معدنی قلیایی که می توان استفاده کرد ، آب قلیایی می باشد .

 

فروش دستگاه آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water