نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب یونیزه قليايي آی واتر iWater (آب هوشمند) باعث آب رسانی مؤثرتر و تغذيه در سطح سلولي می شود.

آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) با بار الكتريكي منفي، يون هاي با بار مثبتِ راديكال هاي آزاد را خنثي مي كنند. هم چنین يونيزه كردن، شاخه هاي مولكولي آب را به ميكروخوشه هاي كوچك تبديل مي كند و باعث كاهش سايزخوشه هاي 16 – 11 مولكولي آب معمولي به خوشه هاي 6 – 5 مولكولي آب يونيزه مي شود. خوشه هاي كوچك تر از ديواره سلول ها راحت تر عبور كرده در نتيجه سلول ها سريع تر هيدراته مي شوند.

Gggtt

آبرساني سريع تر به بدن اجازه مي دهد تا بدن، دماي خود را به صورت موثرتري تنظيم كند. هم چنین ميكروخوشه هاي آب يونيزه، مواد مغذي را موثرتر به سلول ها مي رساند., و همچنین بهتر در بدن جذب می شود و به دلیل این که ادرار را زیاد می کند سبب می شود که سموم را بهتر از بدن خارج نماید .

افزایش ادرار در اثر نوشیدن آب  قلیایی منجر به خروج سموم و کاهش سطح اسیدی بدن می گردد همانطور که در جریان هستید و در مقالات قبلی به صورت مکرر اعلام شده است بیشتر بیماری از جمله سلول های سرطانی در محل اسیدی رشد می کنند که این امر یعنی نوشیدن 8 لیوان آب قلیایی در روز به بدن این کمک را می کند که در حالت تعادل باقی بماند و از اسیدی شدن بدن جلوگیری می کند .

دستگاه های تولید کننده آب قلیایی مدل های متنوعی دارند و تولید آب قلیایی در دستگا ه هایی که تعداد پلیت های شمابه ای دارند به یک صورت است به همین دلیل به مشتریانی که بیماری خاصی ندارند پیشنهاد می کنیم یکی از دستگاه های 5 پلیت را انتخاب نمایند و هچنین عزیزانی که دچار بیماری هستند به دلیل این که بدن اسیدید دارند پیشنهاد می کنیم که دستگاه های تولید کننده آب قلیایی با تعداد پلیت بالاتر 7 و یا 9 پلیت را استفاده نمایند به دلیل این که این دستگاه ها که در سری لوکس و کلینیکی قرار دارند قادر هستند قوی تر یونیزه کنند و این امر سبب می شود برای دوستانی که بیمار هستند تاثیر مطلوب تری داشته باشد .

دستگاه های تولید کننده آب قلیایی مدل های مختلفی دارند که از 3 پلیت تا 9 پلیت را شامل می شوند . و با توجه به نیاز تان می توانید دستگاه را انتخاب نمایید و برای نصب رایگان دستگاه اب قلیایی در شهر تهران تکنسین شرکت فراز تصفیه با شما هماهنگ می کنند و در کمتر از 1 ساعت نصب دستگاه را انجام می دهند .

فروش دستگاه آب قلیایی :

فروش این دستگاه به دو صورت نقد و اقساط بدون بهره صورت می گیرد .

فروش دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water