نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آیا شما سبزیجات را به دلیل پژمرده شدن زود هنگام به دور می اندازید؟ اين پيشنهاد باعث كاهش اسراف شده و سبزيجات را تازه و ترد نگه مي دارد!

هويج و كرفس ها را به اندازه دلخواه خرد كنيد. ظرف مناسب انتخاب كرده و سبزي ها را داخل آن قرار دهيد. ظرف را با آب قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) پر كنيد. آن را مي توانيد تا دو هفته داخل يخچال نگه داري كنيد. تعجب خواهيد كرد كه آب يونيزه ( آب شفابخش) چگونه سبزي هاي شما را تازه نگه مي دارد.

 علاوه بر سبزیجات اگر میوه ها را هم با آب یونیزه قلیایی شستشو دهید سبب یم شود که بتوانید میوه ها در مدت انی بیشتری نگهداری نمایید و استفاده بیشتری از آن ها بکنید .

همچنین به جای شستشو میوه و سبزیجات با مواد شوینده می توانید از آب یونیزه قلیایی شماره چهار برای این کار استفاده کنید . استفاده از این آب سبب می شود که هم شما از خطر استفاده از مواد شوینده در امان بمانید چون شستشو با مواد شوینده امکان دارد سبب این شود که این مواد وارد بافت میوه ها شوند و در نتیجه این مواد سرطان زا وارد بدن می شوند و خطر ورد این موارد به بدن افزایش می یابد .

پس استفاده از آب یونیزه قلیایی برای شستشو مواد مصرفی دو ویژگی دارد یکی از این موارد این است که سبب می شود تا  از مواد شوینده استفاده نکنید و مورد دوم این است که سبب بهتر ماندن میوه و سبزیجات می شود و سبب می شود با مدت زمان بیشتری این مواد در یخچال سالم بمانند .

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water