نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب قلیایی و جذب بالای آن

آب یونیزه قليايي آی واتر iWater (آب هوشمند) ، آب رسانی بهتري نسبت به آب لوله کشی، آب هاي بطري و آب خالص فراهم مي كند. هيچ كدام از آن ها تاثير آب رسانی طبيعي كه از يونيزه شده آب حاصل مي شود را ندارند. آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش)، فوق العاده مرطوب تر بوده و باعث افزايش سلامت و همچنين بهبود طعم و مزه در غذا شده و طعم نوشيدني هايي مثل چاي و قهوه را بهترمی کند.

آب قلیایی برا درست کردن چای

ویژگی آب یونیزه قلیایی

همانطور که در قسمت های مختلف بیان شده است آب یونیزه قلیایی به دلیل حالت میکرو خوشه ای که این آب دارد قادر است در بدن انسان نسبت به آب لوله کشی و معمولی جذب بیشتر و بهتری را داشته باشد .

به همین دلیل است که بسیاری از پزشکان این خاصیت آب قلیایی را به عنوان مهم ترین علت اثر این آب در درمان بیماری ها می نامند . یه دلیل این که جذب بالای این آب سبب دفع سموم از بدن شده و تاثیر آن سبب جلوگیری از پیش رفت بیماری ها می شود .

یکی از تاثیرات این آب این است که جلوگیری می کند از این که بدن به حالت اسیدی تبدیل شود . با توجه به این که تا کنون به صورت بی شماری اعلام شده است بدن اسیدی سبب خیلی از بیماری ها می شود نوشیدن آب فلیایی مانع این مسائل می شود .

برای به یقین رسیدن این مسائل می توانید فیلم های قرار داده شده در گالری فیلم ها را مشاهده نمایید که هر کدام با توجه به موضوع مورد نظر آزمایش شده اند برای مثال جهت نشان دادن میزان جذب بالای آب قلیایی نسب به آب لوله کشی شهری، آب معدنی و آب تصفیه شده  از آزمایش تاثیر چای سبز در آب سرد استفاده شده است . برای نشان دادن استفاده از مواد  غذایی اسیدی در روز و حالت اسیدی بدن از آزمایش نوشابه گازدار استفاده شده است همچنین در رابطه با تاثیر این آب روی بیماری های مختلف می توانید فیلم مربوط به نظر کارشناسان مختلف را در مورد آب قلیایی که به یک آب شفابخش مشهور است مراجعه کنید . همانطور که بارها اشاره شده است این دستگاه ها ( دستگاه تولید کننده آب قلیایی ) تنها تولید کننده آب قلیایی نیستند بلکه علاوه بر این آب ، آب خنثی و آب اسیدی را هم تولید می نمایند که برای کاربردهای آب های مختلف هم فیلمی در نظر گرفته شده است که به وسیله مشاهده آن می توانید کاربرد کلیه آب ها را متوجه شوید و دیگر سوالی در مورد انواع آب های تولید شده دستگاه تولید کننده آب قلیایی نداشته باشید . جهت مشاهده این فیلم ها به گالری فیلم مراجعه کنید .

غذاهای اسیدی و تعادل با آب قلیایی

خرید دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water