نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

نوشابه های گازدار و آب یونیزه قلیایی

تحقيقات به عمل آمده در سال 2008 ، نشان داد كه موش هايي كه به آن ها رژيم هايي با شيرين كننده ساخارين مصنوعي داده شده وزن بيشتري نسبت به موش هايي دارند كه غذاهاي داراي قند طبیعی خورده اند،  شايد دليل آن دريافت نكردن پیامی است که از مغز فرمان افزایش سوخت و ساز  را به اعضای داخلی می دهد. سوداي رژيمي حتي بيشتر از نوشيدني هاي انرژي زا اسيدي است.

223

تحقيق 8 ساله بر روي 1550 نفر از شركت كنندگان در دانشگاه مركز علوم بهداشت تگزاس، سن آنتونيو، نشان داد كه كساني كه نوشيدني هاي گازدار رژيمي مي خورند بيشتر از كساني كه نوشيدني هاي گازدار معمولي مي خورند در معرض چاقي قرار دارند.

كوكاهاي رژيمي داراي pH معادل3.57  هستند كه بيش از 10 هزار بار از آب خنثي، اسيدي تر است. اغلب نوشيدني هاي ورزشي، در هر 240 میلی لیتر خود، بين 19 – 13 گرم شكر دارند. نوشيدن نوشيدني هاي ورزشي بدون اين كه كاري انجام دهند، باعث جذب كالري مي شود. .

سالانه بالغ بر بيليون ها دلار براي نوشيدني هايي پرداخت مي شود كه براي مدتي كوتاه افراد را پرانرژي مي كند، اما احتمال افزايش وزن و ميزان اسيديته بدن را بالا مي برد.

خنثی  نمودن مضرات نوشیدنی های اسیدی و انرژی با آب قلیایی

راه حل مناسب تر، آب رساني مكرر توسط نوشيدن آب هاي يونيزه قليايي آی واتر iWater ( آب هوشمند)  است كه آبرسان هايي بهتر از سوداي رژيمي و نوشيدني هاي انرژي زا است و به خنثي شدن اسيديته بدن هم كمك مي كند.

آب های یونیزه قلیایی علاوه بر این که بهترین نوشیدنی محسوب می شوند بلکه می توانند برای افرادی که تا کنون نوشیدنی های اسیدی زیادی مصرف نموده اند مناسب باشد و بدن این افراد را از حالت اسیدی خارج نماید و بدن اسیدی منبع بسیاری از بیماری ها محسوب می شود که ما می توانیم با نوشیدن آب قلیایی این مشکل را به درصد پایین تری برسانیم .

آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water