نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

اسيدي بودن بدن منجر به بيماري مي شود.

 بيماري قلبي، نتيجه ساخت هاي كلسترول در عروق كرونوري ( coronary ) هستند كه باعث كاهش گردش خون در ماهيچه هاي قلب مي شود. تولید كلسترول در بدن براي حفاظت ديواره شريان ها از اسيديته خون شكل مي گيرد تا به سلول های زنده آسیبی نرسد.

Kkkkkkkkkkkkkkkkkkk

نوشيدن آب قليايي آی واتر (آب شفابخش) كمك مي كند تا pH بدن متعادل شده و اسيديته كاهش يابد. کاهش اسید بدن سبب جلوگیری از بیماری ها می گردد و نوشیدن آب قلیایی سبب می شود که سموم بهتر و بیشتر از بدن خارج شوند و  مشکلاتی از قبیل بیماری های  مختلف در بدن شکل نگیرند با توجه به این موضوع که بدن اسیدی منشا مناسبی جهت رشد بیماری ها است .

آب قلیایی به دلیل مولکول های ریز تر شده و کریستالی شده می تواند در بدن جذب بالاتری داشته باشد و جذب بالای آب سبب از بین رفتن سموم می گردد . سموم از طریق نوشیدن این اب از بدن خارج می شوند .

علت اصرار زیاد جهت استفاده از آب قلیایی :

آب قلیایی به دلیل این که مولکول های آن ریز تر شده اند در بدن جذب بالاتری دارد و می تواند با جذب در بدن سموم را بهتر از بدن خارج نماید .

آب قلیایی می تواند در بدن تعادل ایجاد کند و بدن را از حالت اسیدی خارج کند .

آب قلیایی به دلیل  کریستالی شدن مولکول ها در بدن می تواند به بافت های فرد بروز کند و تاثیر بسزایی در فرد دارد .

اب یونیزه قلیایی به دلیل یونیزه شدن ، خواص بیشماری دارد که علاوه بر نوشیدن در هنگام کارهای روزمره از جمله از بین بردن لکه و ...... تاثیر گذار می باشد .,

       همچنین از دیگر کاربردهای آب یونیزه قلیایی در شستشو است . از آب یونیزه قلیایی شماره 4 می توانید جهت شستشو میوه و سبزیجات استفاده نمایید این آب به دلیل این که دارای ph بالای 10 می باشد برای نوشیدن مفید نیست به همین دلیل این آب ( آب یونیزه قلیایی شماره 4 )  را می توانید برای شستشو میوه و سبزیجات استفاده کنید :

 این عمر سبب طول عمر بیشتر این مواد می گردد همچنین شستشو با این آب سبب می شود که بتوانید بیشتر در داخل یخچال نگهداری کنید .

علاوه بر این آب ( آب یونیزه قلیایی )  آب اسیدی هم خواص بیشماری دارد . از آب اسیدی ضعیف می توانید جهت شستشو صورت استفاده کنتید و از آب اسیدی قوی می توانید سبب ضد عفونی نمودن سطوح بدون نیاز به مواد ضد عفونی کننده استفاده نمایید .

خرید دستگاه آب قلیایی

  

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water