نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب قلیایی

بدن اسیدی و چاقی

اسیدی شدن بدن باعث چاقی می شود.

اسيد هاي اضافي بدن، باعث شكستن بافت هاي سالم بدن شده، در نتيجه بدن براي محافظت از خود، سلول هاي محافظ چربي را توليد مي كند.

Alkalize Body

سلول هاي چربي به اسيد ها متصل مي شوند. برخي از سلول هاي چربي، از سيستم بدن دفع مي شوند ، اما بسياري از آن ها هم چنان در بدن باقي مي مانند كه نتيجه آن افزايش وزن مي باشد. تا زمانی که به این نکته مهم توجه نکنیم، متدهاي قديمي كاهش وزن، محكوم به شكست است.و نمی توانند با تکیه بر آن موارد ومزن خود را کاهش دهید و به وزن ایده آل خود برسید .

با نوشیدن آب یونیزه قليايي iWater (آب شفابخش) اسيديته بدن كاهش می یابد و در نتيجه باعث كاهش ذخيره چربي موجود در بدن شود. و عدم تجمع چربی سبب عدم چاقی می گردد .

در صورت تجمع چربی ها و اسیدی شدن بدن خیلی از بیماری ها در بدن شروع به پیشرفت می کنند . پس می توان گفت بدن اسیدی سبب بسیاری از بیماری ها می گردد .

یکی از روش های راحت برای لاغر شدن استفاده از آب های قلیایی در طول شبانه روز است . شما می توانید با نوشیدن روزانه 8 لیوان از آب یونیزه قلیایی سموم را به راحتی از بدن خود حذف کنید و وزن خود را کاهش دهید .و بدن خود را خوش فرم نمایید .

علاوه بر نوشیدن آب قلیایی استفاده از سیبزیجات نیز سبب می شو.د که بدن قلیایی شود در نتیجه قلیایی شدن بدن سبب سلامتی کامل بدن می گردد  به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم تا روزانه از 8 لیوان آب یونیزه قلیایی استفاده نمایید به دلیل این که همه ی افراد علاقه ی زیادی به سبزیجات ندارند و این موضع سبب می شود که بهتر و راحت تر بتوانند از آب قلیایی استفاده کنند و بدن خود را قلیایی نمایند .

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water