نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

 ميكروخوشه هاي آب يونيزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند)، باعث خروج اسيد و سموم از سيستم بدن مي شود. هنگامي كه سلول هاي چربي، نيازي به ذخيره اسيد نداشته باشند، بدن، آن ها را حذف مي كند و بدین ترتیب چربي ها ذوب و دفع مي شوند.  با نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب شفابخش) ذخیره چربی بدن کاهش می یابد.

آب یونیزه

همین ویژگی آب یونیزه که قادر است مولکول های آب را میکروخوشه ای کند سبب تمایز عمده این آب ( آب یونیزه قلیایی آی واتر ) با آب لوله کشی شهری شود . این آب به کمک پلیت هایی که دارد این ویژگی را به آب می دهد . به همین دلیل است که دستگاه های سری اقتصادی ، لوکس و کلینیکی آی واتر نسبت به دستگاه های سفری می وانند تاثیر بهتری را در درمان بیماری ها داشته باشند . و این امر هم به همین علت است که دستگاه های سری سفری دارای پلیت نیستند و تنها آب را قلیایی می کنند و اثرهای مثبتی که تنها می تواند آب قلیایی روی بدن فرد داشته باشد را روی فرد می گذارد .

تعداد پلیت ها چه تاثیری روی آب خروجی دستگاه های تصفیه آب قلیایی می گذارد ؟

دستگاه های شرکت مهندسی آی واتر از 3 تا 9 پلیت هستند و این تفاوت پلیت ها می تواند روی کریستالی شدن آب تاثیر بگذارد هر چه تعداد پلیت ها بیشتر باشد آب تولید شده توسط آن دستگاه دارای مولکول های ریزتری می شود و هر چه مولکول های آب تولیدی ریز تر باشند جذب در بدن بهتر صورت می گیرد و سموم بدن بهتر دفع می شوند .

ما به کسانی که بیماری خاصی ندارند پیشنهاد می کنیم از بین دستگاه هایی که دارای 5 پلیت هستند انتخاب نمابند و کسانی که دچار بیماری شده اند باید از بین دستگاه های 7 پلیت ما خرید خود را انجام دهند ، همچنین عزیزانی که دچار بیماری های خاص هستند باید از بین دستگاه های 9 پلیت ما خرید خود را انجام بدهند به دلیل این که این دستگاه ( دستگاه تولید کننده آب قلیایی ) با قدرت بسیار قوی می تواند قلیایی کند .و سبب می شود که بیمار با خوردن مداوم و چند ماه از این آب بتواند بدن خود را قلیایی کند و سموم را از بدن خود دفع نماید .

دستگاه های سری سفری به دلیل عدم وجود پلیت در سیستم این دستگاه ها ( سری سفری )  سبب قیمت پایین این دستگاه ها نسبت به بقیه سری می شود و همچنین عدم وجود پلیت در این سری سبب می شود که فقط قادر به تولید آب قلیایی باشد و نتواند آب یونیزه تولید کند .

آب یونیزه قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water