نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

انرژی بدن از غذا هایی که می خوریم تامین می شود. بدن غذا ها را می سوزاند تا مواد مغذی موجود در آن را آزاد کند. مواد زائد موجود در غذا ها عمدتا اسیدی هستند. وقتی که بدن نتواند مواد زائد اسیدی را از بدن حذف نماید، این مواد در جایی از بدن ذخیره می شوند. این مواد در بافت ها ، مفاصل، ادرار و خون تجمع می یابد. وجود مواد زائد اسیدی، فرآیند پیر شدن بدن را سرعت می دهد.

Asid001

 نتیجه جامد شدن این مواد اسیدی در بدن تولید کلسترول، اسید چرب ،اسید اوریک، سنگ کلیه و ... می شود. با نوشیدن آب یونیزه قلیایی iWater به حذف مواد زائد اسیدی از بدن کمک کنید.

نوشیدن آب در بدن سبب می شود از تجمع سموم و مواد چربی و ...... جلوگیری شود و سبب سلامتی بدن فرد می گردد . اما آب قلیایی به دلیل میکرو خوشه ای بودن می تواند سموم را بهتر از بدن دفع نماید و این امر سبب جلوگیری از بروز بیماری ها ، جلوگیری از چاقی فرد و هزاران فواید دیگر که بنوشیدن آب قلیایی فرد می تواند دریافت نماید را داشته باشد .

نحوه درست شدن آب قلیایی :

دستگاه آب قلیایی آی واتر ( iWater ) از  یک فیلتر کربن تشکیل شده است که این فیلتر آب را تصفیه می نماید و سبب می شود که آب طعم خوبی را داشته باشد . و سپس آب یونیزه می شود . این دستگاه به وسیله پلیت ها می تواند آب را به خوشه های ریز تری تبدیل کند و این عمل سبب کریستالی شدن مولکول ها ی آب و در نتیجه جذب بهتر این مولکول ها می گردد .

آب یونیزه قلیایی علاوه بر آشامیدن در کارهای روزمره دیگر نیز فواید بیشماری دارد که می توانید با استفاده از این آب از مزایای آن بهره مند شوید .

دستگاه های خانواده آی واتر علاوه بر تولید آب قلیایی آب های دیگری از جمله آب خنثی که در قسمت بالا به آن اشاره شده است  همان آبی است که از فیلتر رد می شود و آب خنثی نامیده می گردد و همچنین آب اسیدی که این آب برای آشامیدن نمی باشد بلکه از این آب می توانید جهت شست و شو دهان و دندان و ضدعفونی نمودن سطوح آشپزخانه استفاده نمایید .

همه ی این کاربردها در مقالات دیگر آورده شده است و می توانید با مراجعه به این مقالات از کاربرد های بی شمار آب های تولید شده توسط دستگاه های آی واتر بهره مند گردید .

آب یونیزه

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water