نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب قلیایی

آب خروجی از دستگاه RO و آب مقطر تمام املاح معدنی موجود در آب را حذف شده است ،  بنابراین این آب ها یونیزه نبوده و اسیدی هستند و به دلیل نداشتن املاخ برای بدن مفید نیستند . . آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) دارای املاح معدنی نظیر کلسیم و منیزیم بوده و مواد مضر دیگر از آن حذف شده است. آب های خروجی دستگاه RO و آب های مقطر اسیدی بوده و باعث اسیدی شدن بدن ما می شود. در حالی که آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) به بدن کمک می کند تا تعادل اسیدی – قلیایی در بدن ایجاد شود.

Sakhti

آزمایش اولیه برای نصب دستگاه تصفیه آب :

در ابتدا زمانی که بخواهید دستگاه تصفیه آب زیر سینکی را نصب نمایید باید میزان سختی آب را بسنجید سنجش میزان سختی آب سبب می شود تا به راحتی بتوانید تصمیم بگیرید که چه نوع دستگاه تصفیه آبی برای شما مناسب است و شما برای استفاده از آب مناسب نیاز دارید که چند مرحله این آب تصفیه شود . این اطلاعات را می توانید توسط دستگاه سنجش سختی آب به دست اورید .

ایا علاوه بر دستگاه آی واتر نیاز به دستگاه تصفیه آب هم وجود دارد ؟

دستگاه تصفیه آب آی واتر علاوه بر این که آب یونیزه قلیایی تولید می کند قادر می باشد که آب را هم تصفیه نماید اما در بعضیی از شهر ها از جمله قم و اصفهان که سختی آب شهری این مناطق بالای 300 است حتما نیاز به قرارداد فیلتر بر سر راه دستگاه وجود دارد به دلیل این که ابتدا آب توسط فیلتر ها تصفیه شود و سختی آن به زیر 100 برسد سپس آب یوینزه قلیایی شود که در این شرایط به پلیت های دستگاه نیز آسیب نمی رسد .

علت تلخ شدن آب چیست ؟

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی را اگر به شکلی تنظیم کنند که سختی آب را زیر 100 بیاورد این امر سبب می شود که آبی که شما میل می کنید طعم تلخی داشته باشد . این امر به این دلیل است که آن آب اسیدی است و باید هر چه سریع تر سختی را بالای 100 و بین 100-120 تنظیم نمایید .

ROinternalview

فیلتر تصفیه آب دستگاه آی واتر

فیلتر دستگاه تصفیه  آب آی واتر نقش تصفیه آب را دارد و عمر مفید آن بین 1 سال تا 1.5 است که بعد از این مدت باید این فیلتر را تعویض کنید و فیلتر جدیدی را نصب نمایید تنها قطعه تعویضی دستگاه تصفیه آب آی واتر هم همین گزینه می باشد که به غیر از این مورد دیگر دستگاه های آی واتر هزینه ی دیگری ندارند .

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water