نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

تعادل بدن با آب قلیایی

به دلیل استفاده از غذا های با خاصیت اسیدی، آلودگی های محیطی، عدم انجام ورزش های روزانه و استرس بدن انسان دائما به صورت اسیدی می باشد.

در صورتی که بدن خیلی هم اسیدی نباشد، می تواند از اثرات خوب و مفید غذا ها و آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) استفاده کرد. وقتی استفاده از آب یونیزه قلیایی با سطح قلیایی پایین شروع می شود، این آب می تواند زندگی را تغییر دهد و در زمانی کوتاه نشانه هایی از سم زدایی در بدن را نظیر رفع سردرد ، بهبود حالات روحی و درمان اسهال را ایجاد نماید.

123

عملکرد دستگاه آب یونیزه قلیایی آی واتر iwater (آب هوشمند) به میزان مواد معدنی موجود در آب نیز بستگی دارد. هم چنین می بایست توجه نمود که رژیم غذایی، استرس های روزانه و فاکتورهای محیطی بر میزان pH بدن اثرگذار هستند.

هر چه میزان PH بدن بالاتر رود سبب می شود که بدن اسیدی تر شود و این امر می تواند در بروز بسیاری از بیماری ها تاثیر گذار باشد . نوشیدن آب یونیزه قلیایی در بدن تعادل ایجاد می کند تا حالت اسیدی نداشته باشد .

روش تهیه آب یونیزه قلیایی

در بسیاری از سایت ها عنوان کرده اند که به روش های مختلف خانگی می توان آب لوله کشی را به آب یونیزه قلیایی تبدیل نمود در صورتی که این امر اصلا درست نیست حتی دستگاه های تصفیه آب شش مرحله را هم که بر سر راهش فیلتر قلیایی نصب می کنند قادر نیستند آب تصفیه شده را به آب قلیایی تبدیل کند به دلیل این که با سرعت بالا این آب عبور می کند و این سرعت عبور بالا اجازه نمی دهد که مولکول های آب کریستالی شوند . با توجه به این موضوع که هر چه مولکول ها ریز تر جذب بیشتر در بدن و طبیعتاً خروج سموم از بدن بیشتر صورت می گیرد .

پس نتیجه می گیریم تنها راه برای قلیایی کردن آب خرید دستگاه آب قلیایی می باشد .

این دستگاه ها حالت های مختلفی دارند و این تفاوت را تعداد پلیت ها ایجاد می کند . دستگاه های 5 پلیت که برای افرادی که بیماری خاصی ندارد پیشنهاد می شود دستگاه های 7 و 9 پلیت برای افرادی که دچار بیماری هستند پیشنهاد می شود تا با نوشیدن این آب بتوانند تاثیر آب یونیزه قلیایی را روی بدن خود بیشتر احساس کنند .

دستگاه ها به صورت نقد و شرایطی بدون این که سودی روی دستگاه های آی واتر گرفته شود عرضه می شود و می توانید این دستگاه را به صورت تلفنی سفارش داده تا همکاران برای شما بیاورند و نصبش را انجام دهند .

خرید دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water