نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

بر اساس تحقیقات دندان پزشکی ، نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) نه تنها بر روی سلامتی انسان تاثیر دارد بلکه باعث سلامت دندان ها هم می شود.  دلیل اصلی مشکلات ایجاد شده برای دندان ها ،باکترهایی است که بر روی زبان قرار دارد .

این تحقیقات نشان می دهند که این باکتری ها از اسید تغذیه می کنند و در صورت خنثی شدن اسید توسط آب یونیزه قلیایی ( آب شفابخش ) با pH ، بین 8/2 تا 11 شرایط اسیدی از محیط دهان حذف شده و باکتری هایی که باعث ایجاد مشکلات دندان می شوند از بین می روند.

22221111

به یاد داشته باشید که pH، بین 6/8 تا 7/8 برای سلامتی مناسب است. در صورتی که بدن انسان به دلیل خوردن غذاهای اسیدی، عدم انجام ورزش و یا عدم حذف مواد سمی از بدن،خاصیت اسیدی داشته باشد، می توان آب یونیزه قلیایی با pH بیشتر از 7/3 هم نوشید.

هم چنین می توانید برای جرم گیری بهتر دندان ها از آب اسیدی استفاده کنید . آب اسیدی سبب پاک سازی بهتر دندان ها می گردد و سبب می شود دوره های جرم گیری با فواصل زمانی بیش تر انجام بدهید

اگر به صورت مرتب و روزانه دندان های خود را با آب اسیدی شستشو دهید سبب می شود که مشکلات دهان و دندان به حداقل برسد و سلامتی بیشتر دندان ها را داشته باشید .

به علت غذاهایی که به صورت روزانه مصرف می شود آب یونیزه قلیایی کمک بسزایی در سلامت دندان ها می تواند داشته باشد و نوشیدن این آب علاوه بر سلامتی بدن سبب سلامتی دندان ها نیز می گردد .

 

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water