نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

بسیاری از افراد آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند) را برای دلایل مختلفی می نوشند، مانند جلوگیری از عوارض ناشی از بالا رفتن سن، جلوگیری از مشکلات و خرابی دندان و نیز جلوگیری از بیماری های مربوط به استخوان. این بدان دلیل است که اکثر افراد رژیم غذایی اسیدی داشته  و این امر باعث می شود برای متعادل کردن میزان pH بدن، مواد معدنی نظیر کلسیم و منیزیم از استخوان ها، مفاصل و دندان ها جذب شود. به علاوه، مصرف آب یونیزه قلیایی می تواند از ابتلا به بیماری های مربوط به استخوان و سلول های بدن نظیر آرتروز، پوکی استخوان و بیماری های دیگیری که باعث ایجاد اختلال در بدن می شود، جلوگیری کند.

3232(1)

فواید نوشیدن آب قلیایی

هم چنین نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب شفابخش) باعث متعادل شدن ،  pH خون شده و در نتیجه باعث تنظیم شدن میزان جریان خون می شود. گذشته از این، بسیاری از افراد می گویند، آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند) به دلیل این که راحت تر جذب سلول ها می شود، بنابراین آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) به نسبت آب معمولی برای بدن بهتر است.

در مقالات مختلف بیان شده است در صورتی که بدن را به صورت قلیایی نگه دارید دیگر مشکلاتی هم چون اسیدی شدن بدن رخ نمی دهد در نتیجه بیماری های مختلف در بدن اختلاف نمی افتد .

آب یونیزه قلیایی را می توانید به راحتی و حداقل 8 لیوان در روز مصرف نمایید ، بات مصرف مرتب این آب بدن به حالت تعادل می رسد . بهترین زمان برای نوشیدن آب یونیزه قلیایی 2 لیوان در اول صبح که از خواب بیدار می شوید است که در این زمان می تواند تاثیر به سزایی روی اندام  ها داشته باشد هم چنین در طول روز هم باید در فواصل زمانی منظم نوشیده شود علاوه بر این زمان ها در هنگام خوابیدن نیز بهتر است یک لیوان از این آب نوشیده شود .

تنها زمانی که پزشکان نوشیدن آب یونیزه قلیایی را پیشنهاد نمی کنند هنگام استفاده از قرص است که امکان دارد روی ترکیبات قرص تاثیر منفی داشته باشد همچنین در هنگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن زمان استفاه از آب قلیایی توصیه نمی شود ولی در مابقی روز بهترین نوشیدنی آب یونیزه قلیایی عنوان می شود .

نوشیدن آب یونیزه قلیایی می تواند بدنی سالم را به شما هدیه بدهد همچنین افرادی که گرفتار بیماری های مختلف هستند می توانند با نوشیدن این آب ( آب یونیزه قلیایی ) به مرور زمان بیمارخود را کنترل کنند و از پیشرفت بیماری جلوگیری کنند البته استفاده مرتب از این اب ( آب قلیایی ) سبب می شود که به مرور زمان بیماری از بدن مصرف کننده خارج شود .

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water