نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند)، آنتی اکسیدانی بسیار قوی است. این آب شفابخش ( آب آی واتر ) می تواند به طور موثر و سریع رادیکال های آزاد بدن را خنثی نماید. بنابراین استفاده روزانه و منظم از آب یونیزه قلیایی می تواند روند افزایش سن در بدن انسان را کند می کند و بدن را در مقابل سرطان های مختلف و بیماری های گوناگون محافظت می نماید., و روند پیری در انسان را کند می نماید .

Photo 2017 11 13 02 55 28

همچنین به دلیل خاصیت آنتی اکسیدان بالایی که این آب ( آب یونیزه قلیایی ) دارد می توان آن را به عنوان یک داروی بسیار قوی برای پوست در نظر گرفت چون استفاده مدام از این آب ( آب یونیزه قلیایی ) و شست و شو ( شستشوی روزانه ) با آب اسیدی ( یکی دیگر از آب های معجزه آسای تولیدی توسط دستگاه های آی واتر )  این دستگاه ( دستگاه تصفیه آب یونیزه ) سبب می شود که به مرور زمان جای جوش ها کمرنگ و  بعد از گذشت مدت زمانی برطرف شود و هم چنین اثرات چین و چروک روی پوست تان را هم به مرور زمان از ببرد .

در صورت هر گونه سوال در مورد ویژگی های دستگاه های آب یونیزه قلیایی آی واتر و شرایط فروش آن می توانید با کارشناسان شر کت مهندسی فراز تصفیه تنها نماینده ی اصلی ( آی واتر ) iWater  در ایران تماس حاصل فرمایید و یا به صورت حضوری به دفتر تهران تشریف برده و از نزدیک با این دستگاه های تولید کننده آب شفابخش آشنا شوید و خرید را به صورت حضوری انجام دهید .

این نکته را هم به شما مژده می دهیم که در صورت خرید نقدی دستگاه های تصفیه آب قلیایی آی واتر ما به شما یک سردوش تصفیه آب آی واتر که قادر  به حذف کلر آب ، افزایش فشار آب ، قدرت پاشش بیشتر آب و پخش رایحه ای مطبوع در حمام  می باشد را هم هدیه می دهیم . خواص سردوش های تصفیه آب آی واتر را می توانید از اطلاعات موجود در قسمت محصولات سردوش مطالعه نمایید .

همچنین برای کسانی که قادر به پرداخت به صورت نقدی نیستند این مزده را می دهیم که دستگاه تولید کننده آب قلیایی  را می توانید به صورت قسطی بدون این که مبلغی را اضافه کنیم خریداری نمایید .

به این صورت که باید در ابتدا 50 درصد از کل مبلغ دستگاه آب قلیایی را به صورت نقدی پرداخت کرده و ما بقی را باید بین 2 الی 3 فقره چک یک ماهه پرداخت شود .

خرید دستگاه آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water