نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که آب قلیایی می تواند خواص بسیار مفیدی برای بدن داشته باشد و از بین این خواص می توانیم به تاثیری که روی کبد می گذارد به دلیل آنتی اکسیدان بالای آن و اثر آن بر روی کبد ، همچنین آب یونیزه قلیایی می تواند روی دستگاه گوارش هم تاثیر گذار باشد به این صورت که با نوشیدن این آب ( آب یونیزه قلیایی )  به مرور زمان مشکلات گوارشی از بین می رود . از موارد دیگر خواص آب یونیزه می توان به تاثیر فوق العاده این آب روی استخوان ها اشاره نمود به دلیل این که محیط بدن اگر قلیایی شود دیگر در این شرایط بدن برای فرار از حالت اسیدی خود از استخوان ها و دندان ها کسیم مورد نیاز خود را دریافت نمی کند .یکی دیگر از این ویژگی ها که به وضوح مشخص است طعم بسیار خوبی است که این آب نسبت به آب معمولی دارد . در این قسمت به ویژگی های آب قلیایی اشاره شده است .

تاثیر آب قلیایی روی اعضای بدن

 

1 - اثرات مفید آنتی اکسیدان برای کبد : 

آب یونیزه قلیایی آی واتر iWtare (آب شفابخش) دو اثر بسیار مهم بر روی کبد داشته که یکی محافظت از کبد بوده و دیگری کمک به بالا بردن راندمان آن است. وظیفه کبد سم زدایی از بدن است و این بسیار مهم است که راندمان این عضو بیش تر شود.

2- سلامتی دستگاه گوارش:

استفاده از دستگاه آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) برای تعدیل دستگاه گوارشی که به صورت مناسب کار نمی کند بسیار مناسب است. نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

3- سلامتی استخوان ها:

نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) برای کسانی که کمبود میزان کلسیم داشته و حتی در رژیم غذایی خود میزان کافی کلسیم دارند نیز توصیه می شود.

4- طعم بهتر :

آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش)  نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیش تر می گردد.

5- تامین مواد معدنی مورد نیاز بدن:

 کلسیم موجود در آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، 30 % آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که 20% احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

در صورت وجود هر گونه سوال در مورد آب یونیزه قلیایی به سایت این شرکت مراجعه نمایید و یا سوالات خود را می توانید از کارشناسان شرکت فراز تصفیه دریافت نمایید .

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water