نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

اگر بدن شما تقریبا دهیدراته شده است، نیاز به نوشیدن فراوان ندارید. بهترین راه برای هیدراته کردن نوشیدن مقدار کمی از آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند)  است. ورزش کاران حرفه ای می توانند آب قلیایی را با نوشیدنی های الکترولیت برای رسیدن به عملکرد بالای هیدراتاسیون مخلوط نماید.

Index(1)

بهترین راه، نوشیدن شش تا هشت لیوان آب یونیزه در روز است. در صورتی که قهوه و نوشیدنی های شیرین بنوشید ، این مواد می توانند بدن شما را تهی کنند. بنابراین با نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) هیدارته شدن بدن تامین می شود.

نوشیدن آب یونیزه تنها برای ورزشکاران پیشنهاد نمی شود بلکه کلیه کسانی که نیاز به بدنی سالم دارند پیشنهاد می کنیم که از آب یونیزه قلیایی غافل نشوند و این آب ( آب یونیزه قلیایی آی واتر )  را حتما در برنامه ی نوشیدنی های روزانه خود قرار بدهند .

خواص بی شمار آب یونیزه قلیایی

آب یونیزه قلیایی خواص بیشماری دارد که یکی از این موارد در بالا اشاره شده است در واقع این آب می تواند سلامتی مصرف کننده را تضمین کند با توجه به این که اکثر بیماری ها در محیط اسیدی رشد می کنند نوشیدن آب یونیزه قلیایی به بدن این کمک را می کند تا خود را در شرایط قلیایی نگهدارد و بتواند در این محیط بیشتر بیماری ها را درمان نماید .

اب یونیزه قلیایی در تمام مقاطع سنی به جز افراد زیر 2 سال پیشنهاد می شود تا با نوشیدن این آب بتوانند بدن خود را در برابر امراض مختلف در امان بدارند .

در ابتدا که این دستگاه خریداری می شود باید از آب قلیایی شماره 1 استفاده شود ولی به مرور زمان می توانید از سطح بالاتر هم  استفاده کنید ، به دلیل این که به مرور زمان از سطح بالاتری از آب قلیایی استفاده می کنید بدن را هم ایمن می کنید .

زمان استفاده از آب قلیایی

از آب یونیزه قلیایی می توانید در همه ی زمان ها استفاده کنید به جز در هنگام  میل نمودن غذا و هم چنین هنگام خوردن دارو ها نباید از آب یونیزه قلیایی استفاده نمود ولی در همه ی مواقع خوردن این آب( آب یونیزه قلیایی )  ایرادی ندارد .

نگهداری از آب یونیزه قلیایی

آب یونیزه قلیایی را در بیرون از یخچال به مدت 24 ساعت می توانید نگهداری کنید و در داخل یخچال هم 48 ساعت اگر در این بازه ی زمانی نگهدارید می توانید از خواص آن استفاده نمایید به مرور زمان این خواص کاهش می یابد و به آب تصفیه شده ( آب معمولی ) تبدیل می شود .

خرید دستگاه آب یونیزه قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water