نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب یونیزه قلیایی

تحقیقات نشان می دهد نوشیدن آب قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) راهی برای متوقف کردن عوارض ناشی از بالا رفتن سن نیست بلکه راهی برای معکوس کردن مدتی از زمان است. بدن ما در اکثر مواقع دهیدراته است. یک حقیقت این است که نوزادان در زمان تولد در حدود 90% از بدن شان از آب تشکیل شده است و با افزایش سن این میزان کاهش می یابد. میزان آب در یک انسان بالغ در سن 30 و 40 سالگی  70%  است و در اواخر عمر به 50 تا 60% می رسد. بنابراین با افزایش سن، آب بدن خشک و دهیدراته می شود.

Hh

نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) باعث جلوگیری از دهیدراته شدن بدن می شود. این به معنی ایجاد خاصیت ارتجاعی در پوست می گردد. هم چنین باعث نرم شدن مفاصل، توانایی در بهتر فکر کردن و سایر فوائد برای سلامتی می شود.

بنابراین بدن ما نیاز  به نوشیدن آب قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) برای جایگزینی با آبی که روزانه از دست می دهیم، دارد. تا بتواند از خواص بی شمار آب یونیزه قلیایی استفاده نماید . 

آب یونیزه قلیایی نوشیدنی کامل از که می تواند جایگزین کلیه نوشیدنی هایی که در طول روز مصرف می کنیم از جمله نوشیدنی های گازدار که در دسته ی نوشیدنی های اسیدی قرار می گیرند و نوشیدنی های غیر اسیدی شود . 

باتوجه به این که نوشیدن نوشیدنی های اسیدی سبب اسیدی شدن بدن می شود و در نتیجه اسیدی شدن نیز سبب بروز بیماری های مختلف می گردد به همین دلیل پیشنهاد می شود بعد از نوشیدن این نوع نوشیدنی ها ، آب قلیایی استفاده کنید . تا بتواند بدن را به حالت تعادل برساند . 

طبق یکی از آزمایشات با عنوان آب قلیایی iWater و مقابله با مضرات نوشیدنی های گاز دار که در قسمت گالری فیلم قرار داده شده است استفاده آب معمولی بعد از استفاده از نوشابه تاثیر بسزایی ندارد در واقع باید 30 لیوان آب نوشید تا بتوان از خطرات نوشابه در امان ماند ، اما اگر این موضوع را طوری دیگری بررسی نماییم به این شکل که بعد از نوشیدن نوشیدنی های اسیدی از آب یونیزه قلیایی آی واتر استفاده کنیم سبب ایجاد تعادل در بدن می شود و بدن را از حالت اسیدی خارج می کند . 

داشتن بدن اسیدی بسیار خطرناک است و سبب بروز بیماری های مختلف می شود این مساله را جدی بگیرید . 

آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water