نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند) به سه دلیل بر روی سرطان اثر می گذارد. دلیل اول خاصیت آنتی اکسیدان بودن این آب ( آب یونیزه قلیایی ) است. به این معنی که میزان ORP منفی این آب زیاد است. هم چنین این آب ( آب یونیزه ) رادیکال های آزاد را خنثی می کند و به سلول های سرطانی اکسیژن می رساند و باعث کاهش سرعت رشد سلول های سرطانی می شود.

2 6

برخلاف پر اکسید هیدروژن، که مولکول اکسیژنی که در بدن انسان وجود ندارد به آب اضافه می کند، آب یونیزه مولکول اکسیژنی را که در بدن انسان وجود دارد، برای سلول های سرطانی با دادن الکترون به آن ها ایجاد می کند.  این یک مزیت مهم برای آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب شفابخش) است که رادیکال های آزاد حذف می کند.

بدن اسیدی و منشا بیماری ها

همان طور که بار ها در مقالات مختلف و سایت های مختلف بیان شده است منشا بیش تر بیماری ها اسیدی شدن بدن است در صورتی که بدن اسیدی باشد روی سلول ها تاثیر گذاری بیش تری دارد و سبب پیشرفت سرطان می شود به همین دلیل  نوشیدن آب قلیایی در شبانه روز سبب می شود که بدن را به حالت قلیایی تبدیل نماید این حالت سبب این می شود که بدن به حالت تعادل دست یابد و از بیماری ها در امان بماند .

خیلی از افراد چون نمی دانند غذاهایی که استفاده می نمایند اسیدی است یا قلیایی به همین دلیل به فکر این موضوع  نمی افتند که امکان دارد بدن شان اسیدی شده باشد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم به مقاله ای که در مورد ph غذا ها است مراجعه کنید و این اطلاعات را بدست آورید .

از بین بردن حالت اسیدی بدن

برای مثال نوشیدن یک لیوان نوشابه به حدی  اسیدی است که برای خنثی نمودن این حالت باید 30 لیوان آب قلیایی بنوشید تا بدن بتواند حالت اسیدی آن یک لیوان را خنثی کند و بدن به تعادل برسد در این مورد هم فیلم آب قلیایی و نوشابه گازدار را می توانید از قسمت گالری فیلم مشاهده کنید .    پخش فیلم     نوشابه و آب قلیایی

ما تنها یک مورد از مواد غذایی را که در طول شبانه روز استفاده می کنیم را اعلام کرده ایم مقدار بسیار بیش تری از این غذا های اسیدی در طول شبانه روز استفاده می شود که همه ی این موارد سبب اسیدی شدن کل بدن و در نتیجه محل مناسب رشد بیماری ها  می شود .

دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water