نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

بدون شک همگی ما در مورد مضرات استفاده از نوشیدنی های گازدار مطالب زیادی دیده و شنیده ایم. به جرات می توان گفت موضوع نوشیدنی های گازدار یکی از مهمترین مباحث در برنامه های سلامت در رادیو و تلویزیون و دیگر رسانه هاست.

اما جذابیت این نوشیدنی ها به حدی بالاست که اغلب مردم با کم توجهی به برنامه های آموزشی، همچنان به استفاده از نوشیدنی های گازدار علاقه مندند.

ما هم به شما توصیه می کنیم که تا جای ممکن استفاده از نوشیدنی های گازدار را کاهش دهید. اما اگر همچنان علاقه مند به استفاده از این نوشیدنی ها هستید، خبر خوشی برای شما داریم.

آب قلیایی تولید شده توسط دستگاه آب یونیزه قلیایی iWater می تواند با خاصیت اسیدی نوشابه های گازدار مقابله کرده و مضرات آنرا تا حد زیادی کاهش دهد! اگر پس از استفاده از نوشابه های گازدار، از آب قلیایی آی واتر استفاده نمایید، تا حد زیادی از مضرات ناشی از اسیدی شدن بدن را کاهش خواهید داد. برای نشان دادن این موضوع، یک آزمایش 4 دقیقه ای را برای شما آماده کرده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما مشاهده بفرمایید.

همچنین میتوانید این ویدئو را روی کانال آپارات شرکت فراز تصفیه مشاهده نمایید: مشاهده کانال

توجه: این مطلب و ویدئوی ارائه شده، مدعی از بین بردن مضرات استفاده از نوشابه های گازدار نیست. اما در صورت استفاده از آب قلیایی، پس از نوشابه گازدار، تاثیرات منفی آنرا کاهش می دهد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water