نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

0000000000000

 

فروش ویژه جشنواره زمستانی : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter دستگاه تصفیه آب لوکس

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

دستگاه  iWater-NEXUS

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی زیبا و بهینه

*4 سطح قلیایی و 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-SHARP

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلیدی لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

  iWater-Top
 

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

چکیده : آب یونیزه قلیایی  آی واتر iWater ( آب هوشمند) به درمان یبوست کمک می کند.
در یکی از دانشکده های پزشکی، این موضوع مورد بررسی قرار گرفت. به هشت بیمار که از یبوست رنج می بردند به طور مرتب آب یونیزه قلیایی (آب شفابخش) داده شد و نتایج شگفت آور بودند. ظرف یک مدت کوتاه چهار هفته ای در شش نفر از بیماران، تناوب حرکات روده ای افزایش یافت و ناراحتی در دفع نیز، برطرف شد. هنگامی که یبوست طولانی شود عوارض و بیماری های بسیاری امکان بروز می یابند. توانایی درمان کارآمد یبوست، معادل با حفظ شرایط محیطی سالم در روده هاست. بدین معنی که درمان یبوست با نوشیدن آب یونیزه قلیایی (آب هوشمند) به پیشگیری این بیماری منجر می شود.

درمان یبوست با آب قلیایی

یبوست چیست ؟

یکی از انواع مشکلات گوارشی که هم اکنون در بین  بسیاری از مردم رایج شده است مشکل یبوست می باشد .

در صورتی که یک شخص در طول یک هفته کمتر از سه نوبت دفع مدفوع  داشته باشد این روند سبب کم شدن فعالیت روده می شود و در نتیجه یبوست را به دنبال دارد . در این زمان است که شخص دچار دل درد و نفخ معده و احساس پر بودن معده را می کند و مدفوع سخت و خشک شده و دفع آن مشکل می گردد .  از عواملی که سبب ایجاد بیماری یبوست می شود می توان به کمبود فیبر در رژیم غذایی ، ننوشیدن مقدار کافی مایعات در طول شبانه روز و کمبود فعالیت فیزیکی اشاره نمود . که اگر فرد به آن ها اعتنایی نکند  پس از مدت زمانی دچار یبوست می شود .

البته با توجه به روند ماشینی شدن زندگی های امروزه می توان گفت که معمولاً همه ی افراد در زندگی خود این حالت را تجربه کرده اند و دچار یبوست شده اند این بیماری ( یبوست ) قابل درمان است و در صورت درمان  زودگذر بوده اما اگر این بیماری زود درمان نشود می تواند بیماری های جدی تری را از جمله سرطان روده را به دنبال داشته باشد .

پیش گیری از مبتلا شدن به بیماری یبوست :

همان طور که در بالا اشاره شد اگر شخصی سه  ایتم مهم را در زندگی خود رعایت کند احتمال دچار شدن به بیماری یبوست در فرد کمتر می شود . در این جا به صورت مختصر به 3 اصل اساسی پیشگیری یبوست می پردازیم .

1-کمبود فیبر در رژیم غذایی :  

فیبر از جمله مواد غذایی است که به وسیله دستگاه گوارش انسان هضم نمی گردد و کالری آن نیز بسیار کم بوده است و همچنین در گوشت حیوانات نیز وجود ندارد . بهترین منبع جهت تامین فیبر استفاده از غلات سبوس دار ،  میوه ها و سبزیجات می باشد که سرشار از فیبر می باشد .

بهتر است روزانه در رژیم غذایی خود به اندازه کافیمواد غذایی فیبر دار را مصرف نماییم .

2-کمبود فعالیت فیزیکی :

متاسفانه در زندگی امروز بیشتر افراد فعالیت فیزیکی زیادی را در طول روز نداشته و خود این امر سبب می شود که روده شخص فعالیت کمتری داشته باشد بهترین راه این است که روزانه حداقل 20 دقیقه پیاده روی را داشته باشیم تا کم فعالیت بودن شخص به دلیل موقعیت شغلی ( کار با کامپیوتر) و یا تحصیل و غیره جبران گردد .

3- مقدار کافی مایعات :

شاید بتوان گفت یکی از اصلی ترین موارد در پیش گیری از مبتلا شدن به یبوست نوشیدن مایعات مخصوصاً آب ( آب قلیایی ) به مقدار کافی است . البته نوشیدنی هایی مثل نوشابه و مواد کافئین دار نیز خود سبب یبوست می شود و مصرف زیاد این مواد توصیه نمی شود ولی می توان گفت :

بهترین و ساده ترین و کم هزینه ترین روش برای درمان یبوست نوشیدن هشت  لیوان آب در طول شبانه روز می باشد .

نوشیدن آب یونیزه قلیایی و درمان یبوست

 

مولکول های آب یونیزه قلیایی که توسط دستگاه آب قلیایی آی واتر تولید می شوند چهار تا شش خوشه ای هستند و نسبت به آب معمولی که مولکول های آن دوازده تا بیست و چهار خوشه ای بوده سبک تر است و به همین دلیل مولکول ها سبک بوده و سبک بودن مولکول ها سبب می شود که آب یونیزه قلیایی خیلی سریع تر از آب معمولی جذب بدن بشود .  

با خرید دستگاه های تصفیه آب قلیایی آی واتر  به دلیل سبک بودن آب تولیدی از این دستگاه ها ( آب یونیزه قلیایی ) می توانید به راحتی روزانه هشت  لیوان اب را میل نمایید و برای همیشه مشکل یبوست خود را از بین ببرید .

دستگاه تصفیه آب قلیایی

قیمت دستگاه آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water