نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Spring Nagsh Ir 5

 

فروش ویژه جشنواره بهاری : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

قیمت دستگاه های آب قلیایی با توجه به نیاز مشتری بسیار متنوع هستند .

1- میله یا استیک (Stick )  قلیایی

استیک یا میله ی قلیایی که از مواد معدنی کمی در داخل استوانه ی استیل ضد زنگ یا برنجی تشکیل شده ، دارای حداقل قیمت بوده که در زمان تهیه ی این مقاله در تاریخ تیر 1397  ؛  100 هزار تومان به فروش می رسد .

استیک قلیایی می تواند مختصر تغییری در pHآب ایجاد کرده و با افزودن مواد معدنی مثل کلسیم ، پتاسیم سدیم ، روی و ... وضعیت پ هاش آب را ازآنچه هست بین 0/5 تا حداکثر 1 درجه افزایش دهد . عمر آن محدود بوده و بدلیل جابجا شدن آن توسط دست از محلی به داخل لیوان یا پارچ ، خیلی بهداشتی و قابل توصیه نیست .میله اب قلیایی

شرکت فراز تصفیه نمایندگی برند آی واتر ، میله ی قلیایی را در بخش محصولات سفری و قابل حمل معرفی کرده است .

 

2-فلاسک قلیایی

فلاسک اب قلیاییفلاسک ها علاوه بر داشتن یک میله ی قلیایی با ظرفیت بالاتر از حالت اول ،  دارای یک محفظه و فلاسک بسیار زیبا و منحصر بفرد نیز می باشد که کار نگهداری از آب قلیایی را در مدت لازم ، جهت تاثیرپذیری بعهده دارد .

مواد معدنی بیشتر در این مدل و وجوه روکش نقره در کربن فعال ، ضد عفونی آب و رفع بو و مزه ی نامناسب را هم ، انجام می دهد .

قیمت این محصول کره ای در شرایط کنونی بین 290 هزار تومان بوده و در رنگ های بدنه آبی و سبز و بنفش کم رنگ عرضه شده است .

 

 

3-دستگاه آب قلیایی آی واتر با همزن مغناطیسی

شاید دو مورد اول و دوم را نتوان بعنوان دستگاه آب قلیایی نامید چون هیچ عملیات مکانیکی و الکتریکی در آن وجود ندارد .

دستگاه معرفی شده در این قسمت مشتمل بر محفظه ی نگهداری آب ، فیلتر مخصوص قلیایی کننده و سیستم همزن مغناطیسی جهت انرژی دار کردن آب و قلیایی کردن آن بصورت همزمان در زمان کوتاه است .

پارچ اب قلیایی

در دو مدل قبلی ، دستگاه می باید بین 20 تا 40 دقیقه در داخل آب به صورت ساکن بماند تا تاثیر خود را به آب اضافه کند ولی در مدل معرفی شده در این قسمت ؛ بدلیل اختلاط سریع آب با مواد معدنی ، این زمان به حدود 7 دقیقه کاهش می یابد و خاصیت آنتی اکسیدانی آب نیز افزایش خواهد یافت .

قیمت این محصول کره ای حدود 750 هزار تومان است .   ( الان موجود نیست )

 

 

 

4-دستگاه ای واتر یا آب قلیایی با اثر یونیزه کردن

این قسمت دستگاه های آب قلیایی را شامل می شود که با داشتن 3 تا 9 پلیت از جنس تیتانیم با روکش پلاتین ، پس از فیلتراسیون و تصفیه آب ( حذف مواد معلق و کلر از اب ) ، عمل یونیزاسیون را بصورت الکتریکی بر روی آب انجام می دهد . بعضی صفحات دارای قطب مثبت و برخی دارای قطب منفی می باشند که یون های مثبت آب به سمت صفحات منفی و یون های منفی به سمت صفحات مثبت جذب می شوند .

با بالا و پایین رفتن غلظت یون های مثبت و منفی ، میزان pHمی تواند قلیایی یا اسیدی شود و البته در این دستگاه مولکول های آب ریز و میکرو خوشه ای شده که آب رسانی بیشتر به بافت ها و دفع سموم بیشتر از بدن را بدنبال خواهد داشت . در دستگاه آی واتر ( دستگاه آب قلیایی ) می توان بین 5 تا 11 نوع آب درpHهای مختلف تولید کرد و کلیه ی مصارف یک خانواده را اعم از آشامیدن ، پختن غذا ، شستشوی میوه و سبزیجات ( با آ بهای قلیایی با pHمتفاوت ) و نیز ضد عفونی کردن میوه و سبزیجات ، شستشوی دهان و دندان و ضد عفونی کردن سطوح آشپزخانه ( با آب های اسیدی با pHمتفاوت )را پوشش داد .

- قیمت دستگاه تصفیه آب قلیایی سه پلیت                                          18/000/000 ريال تا 22/000/000 ريال   ( موجود نیست )

- قیمت دستگاه تصفیه آب قلیایی پنج پلیت                                         40/000/000 ريال تا 48/000/000 ريال

- قیمت دستگاه تصفیه آب قلیایی هفت پلیت                                                                    60/000/000ريال

- قیمت دستگاه تصفیه آب قلیایی نه پلیت                                                                      75/000/000 ريال

معمولا دستگاه آب یونیزه قلیایی با سه پلیت در ادارات ، دستگاه آب یونیزه قلیایی با پنج یا هفت پلیت جهت مصارف عموم خانواده ها در منزل و دستگاه آب یونیزه قلیایی با نه پلیت جهت مصارف درمانی و کلینیکی در منزل یا بیمارستان ها قابل استفاده خواهد بود .

گران بودن این نوع از تصفیه آب ؛ بدلیل تکنولوژی بالا در تامینی با فشار بالا ، تصفیه و یونیزه کننده ی سریع و استفاده از صفحاتی از جنس تیتانیم با روکش پلاتین ( طلای سفید ) است که در اثر مرور زمان  استهلاک نیابد .

وجود صفحات لمسی رنگی با کریستال مایع جهت نمایش همزمان پارامترهای آب ( pH , ORP ,  درجه حرارت ، جریان عبور آب )  از دیگر محسنات دستگاه آب قلیایی آی واتر می باشد .

قیمت ها با تغییر نرخ ارز ، عرضه در نمایشگاه ه و یا جشنواره های فصلی شرکت فراز تصفیه که با تخفیف همراه خواهد شد ، دارای تغییراتی خواهد بود .9999

دستگاه تصفیه اب ، دستگاه اب قلیایی ، دستگاه اب یونیزه قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water