نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

0000000000000

 

فروش ویژه جشنواره زمستانی : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter دستگاه تصفیه آب لوکس

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

دستگاه  iWater-NEXUS

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی زیبا و بهینه

*4 سطح قلیایی و 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-SHARP

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلیدی لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

  iWater-Top
 

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

دریک تحقیق که بر روی 110 دستگاه تصفیه آب خانگی در دانشگاه علوم پزشکی اراک انجام شد وبر اساس نتایج حاصل از تحقیقات در سایر مراکز ، فیلترهای چند مرحله ای  تصفیه آب خانگی دارای12 عیب عمده به شرح زیر می باشند:

1. دستگاه های تصفیه آب در مکانیسم رقابتی شیمیایی حذف یون ها ، ابتدا یون های مفید(کلسیم ، منیزیم ، پتاسیم ، فلوراید ، روی و.. .) را حذف می کنند تا بتوانند سایر یون های زیان آور(نیترات نیتریت و...)رابه چنگ آورده و حذف کنند.

2.مصرف کنندگان آب دستگاه های تصفیه آب خانگی از کیفیت آب مصرفی خود در عمل اطلاعی ندارند و دستگاه امکان آگاهی برای مصرف کنندگان از آب دستگاه تصفیه را فراهم نمی کند. درحالی که نصب 2 عدد آنالیزور  ECدر مسیر آب ورودی و خروجی هزینه زیادی در برابر کل هزینه تمام شده ندارد.دستگاه تصفیه آب خانگی

3.باتوجه به حذف کلر در فیلتر سیاه کربن اکتیو دستگاه تصفیه ، شاهد رشد باکتری ها در بخش های دیگر دستگاه تصفیه آب می باشیم. چنانچه در تحقیق مشخص شد که در 22% موارد آب ورودی به دستگاه سالم بوده ولی آب خروجی از دستگاه دارای آلودگی میکروبی بود.

4.مخازن ذخیره آب دستگاه ها قابل شستشو نیست ومتاسفانه پس از مدتی لایه ای از باکتری ها (بیوفیلم) در جداره مخزن مستقر و ایجاد آلودگی و سمی شدن در آب می کند.این مخزن که گاه سال ها شستشو نمی شوند، در صورت امکان دست کشیدن و یا رویت این لایه لزج به خوبی حس و قابل دیدن است.

5. در صورت وجود باکتری های آلاینده در آب ، در شرایط دمای گرم ومرطوب در زیر ظرفشویی آشپزخانه ها(محل نصب دستگاه) و عدم وجود سرعت شستشو در فیلتر و مخزن تکثیر یافته و یک باکتری تبدیل به هزاران باکتری میگردد. سیاهی وتیرگی فیلترها را که افراد در زمان تعویض فیلتر مشاهده می نمایند عمدتا'' ناشی از همین تکثیر باکتری ها است .

6. مشکل تخریب و تجزیه بافت و پلیمر فیلترها و مواد آلی تکثیر یافته بر روی آن ها و راه یابی آن ها به آب آشامیدنی نیز مشکل دیگری است که بحث مخاطرات آن نیاز به تحقیق و بررسی بیشتر دارد.

7.تاخیر در تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی وعدم کارآئی و راندمان دستگاه مشکل دیگری است. در 22% موارد این مشکل مشاهده که افراد احساس نیاز به تعویض فیلتر ننموده و یا تعلل نموده و به همان آب خروجی نامناسب عادت کرده اند .

8.وجود نوعی طعم و بو و حتی تلخی ناشی از حذف کامل املاح و به نوعی دیونیزه شدن آب در آب های تصفیه شده دستگاه های تصفیه آب خانگی وبر هم خوردن بالانس یون ها مشاهده و اکثر مصرف کنندگان این تغییر طعم را تجربه وتایید می نمودند ولی کم کم ذائقه آن ها به همان آب دستگاه منزل شان عادت وسایر آب ها را نامطلوب تلقی می کنند!

9.نگاه سازمان جهانی بهداشت  WHOبه آب آشامیدنی, نگاهی تغذیه ای در تامین میکروالمان ها وعناصر ضروری بدن است وهرگز منظور  از  آب آشامیدنی ، H2Oخالص یا بدون یون نیست . آن هم در شرایطی که حذف املاح مفیدی همچون کلسیم ، منیزیم ، فلوراید ، و.... برای بدن و جامعه ای که درمعرض پوسیدگی های دندانی و پوکی استخوان (استئوپروز) آنمی ، کمبود ید و .... قرار دارد ، خدمت محسوب نشده وآسیب زاست .

 10. خرید و بهره برداری از دستگاه های تصفیه آب بنام سلامت وارتقای بهداشت صورت می گیرد .

بنابراین می باید در انتخاب نوع مناسب دستگاه تصفیه آب خانگی دقت شود .

11. استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی مصرف آب را افزایش می دهد. زیرا در عمل ، فیلترهای R.O آب را به 2 بخش آب کم یا بدون املاح ، و آب پر املاح تقسیم نموده و آب پر املاح مستقیما به خروجی فاضلاب می رود .

نکته :  دستگاه های تصفیه آب خانگی برای مناطقی که آب دریا و یا آب شور دارند توصیه می شود .

توصیه و انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب

در بین دستگاه های موجود در بازار ، دستگاه یونیزه کننده ی آب دارای عملکرد بهتری است چون فیلتر آن به حذف مواد معلق ، کلر و عناصر مضر می پردازد ولی مواد معدنی مفید در آب حفظ می شود . از طرفی عمر مفید فیلتر را بر روی صفحه نمایش می توان مشاهده نمود .

ضمن آن که یونیزه شدن آب ( آب یونیزه آی واتر ) امکان تولید آب های مختلف با pHهای مختلف قلیایی و اسیدی را دارد خواهد بود .

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water