نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Autumn Lake Sunset

 

فروش ویژه جشنواره پاییزی  : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش می رساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter دستگاه تصفیه آب لوکس

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

دستگاه  iWater-NEXUS

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی زیبا و بهینه

*4 سطح قلیایی و 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-SHARP

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلیدی لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

  iWater-Top
 

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

میله قلیایی ساز

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

سردوش تصفیه آب که به سردوش های سلامتی یا آی واتر نیز معروف هستند در واقع متشکل از یک سردوش با چند ویژگی استثنایی است .

الف این سردوش ها دارای یک کارتریج داخلی است که قابل تعویض بوده و خواص زیر را داراست .

1- کلر موجود در آب را حذف می نماید که این موجب سلامتی بیشتر پوست و مو گشته  و برای ریه ها و سیستم تنفسی هم بهتر است ساختارشیمیایی ویتامین Cبا کلرین موجود در اب ترکیب و ان را به اسید هیدرولیک بدون ضرر در آب بدل می سازد که برای پوست و مو ایده آل است .

ب- صفحه ی پاشش استیل آن ، دارای سوراخ های بسیار ریز و مثلثی شکلی است که فشار آب را تا 50 درصد بالاتر می برد .با این نو آوری در سوراخ ها ، سردوش آی آی واتر قادر به تولید ، 420/000یون منفی است ( معادل یک آبشار) که می تواند به جسم و روح شما تازگی بخشد .  

ج دانه های کروی ریز در داخل آن قرار دارد که موجب طراوت بیشتر در آب می گردد .

د بدلیل فشار متمرکز و طراحی ویژه ی آن ، موجب صرفه جویی تا 25 درصد در مصرف آب می گردد .

ه- عطر و اسانس کارتریج در انواع مختلفی نظیر لیمو گل رز-اسطوخودوس یا لاوندر و اکالیپتوس عرضه می شود .

در تمامی کارتریج ها ، عملکرد اصلی یعنی حذف کلر انجام می پذیرد ولی هر یک به تنهایی دارای ویژگی خاص خود نیز می باشد .

فیلتر سردوش حذف کلر

1- اسانس لیمو : ( Lemon )

این اسانس دارای ویتامین Cمعادل 3000 لیمو است که موجب نرمی و سفیدی پوست ، کاهش چین و چروک و آبرسانی بهتر پوست می شود . برای بالا بردن سیستم ایمنی بدن مفید بوده و تاثیر خوبی بر فکر و روحیه دارد .

 

 

2- اسانس اکالیپتوس : (Eucalyptus)

در این فیلتر تصفیه آب دوش  نیز کلر حذف شده ، اسانس اکالیپتوس موجب بازسازی ریه ها گشته و به رفع بیماری های تنفسی کمک می کند .

رایحه ی اکالیپتوس حس تنفس در هوایی تازه را به شما می دهد و موجب آرام سازی بدن و فکر شما خواهد گشت .

 

 

-3اسانس اسطوخودوس : ( Lavender )

این اسانس یکی از خوشبوترین گیاهان دارویی در جهان محسوب می شود . این فیلتر تصفیه آب دوش نیز کلر را حذف نموده و استفاده از آن در سردوش موجب تخلیه ی استرس ها و تنش های روزانه می شود .

به بهبود گردش خون کمک کرده و کیفیت خواب افراد را نیز افزایش می دهد .

 

4-اسانس گل رز : (Rose )

این فیلتر در ضمن ایجاد رایحه ی بهاری در محیط حمام و حذف کلر از آب ، یکی از درمان های خانگی برای از بین بردن جوش نیز به شمار می شود .

قیمت سردوش تصفیه آب یا سردوش فیلتردار در حدود1/250/000 ريال و قیمت کارتریج آن به تنهایی 250/000ريال می باشد .

 

گزارش مصرف کنندگان سردوش تصفیه آب  :

- خانم خانه دار :

" سردوش فیلتر دار آی واتر ، توانسته سردوش معمولی را به یک سردوش درمانی با آروماتراپی ( درمان با استشمام رایحه ی خوش ) تبدیل کند . من هرگز به استفاده مجدد از یک سردوش معمولی بر نخواهم گشت . عطر لیمو و ویتامین C  در آن احساس بسیار خوبی به من می دهد . هم بدن و هم روحیه ی من پس از استحمام شاداب می شود . فشار آن بصورت متمرکز و بالا بوده و من از خرید خود راضی هستم . من استفاده از آن را به  همه توصیه می کنم و همچنین سردوش سلامتی آی واتر را در فهرست هدیه هایی که می خواهم به آشنایان و دوستانم بدهم نیز قرار می دهم ."

- خانم کارمند :

" من عاشق عطر لیموی سردوش سلامتی آی واتر هستم . اما تنوع در رایحه های مختلفی را که می توانم در داخل سردوش قرار دهم را هم دوست دارم و بی صبرانه منتظرم آن ها را را امتحان نمایم. "

- مدیر مرکز اسپا :

" ما در سالن اسپای خود سردوش سلامتی آی واتر را نصب کرده ایم . هم در بخش آقایان و هم بانوان . از اینکه مشتریان ما در هنگام استفاده از این سردوش بسیار راضی و شاداب می شوند خوشحالیم . نصب این سردوش ها به درآمد ما کمک کرده است .

بدلیل بالا بردن فشار ، مشتریان ما از آن بعنوان یک ماساژور دستی هم استفاده می کنند ."

- خانم خانه دار :سردوش حذف کلر

" ویتامین Cدر سردوش سلامتی باعث جوانسازی در پوست من شده است . من سردوش تصفیه آب آی واتر  را در هر دو حمام خود نصب کرده ام و اقوام من هم که در منزلم از آن استفاده کرده اند عاشق فشار و عطر لیموی آن هستند . من شدیداً ، به همه توصیه می کنم که آن را خرید کنند ."

شرکت فرازتصفیه با ارائه ی سردوش حذف کلر آی واتر گام ارزشمندی جهت صرفه جویی درآب و ایجاد سلامتی در منزل برداشته است .

 

خرید دستگاه آب قلیایی ، دستگاه تصفیه آب

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water