نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Autumn Lake Sunset

 

فروش ویژه جشنواره پاییزی  : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش می رساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter دستگاه تصفیه آب لوکس

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

دستگاه  iWater-NEXUS

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی زیبا و بهینه

*4 سطح قلیایی و 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-SHARP

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلیدی لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

  iWater-Top
 

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

میله قلیایی ساز

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

فیلترهای متعددی در دستگاه تصفیه آب استفاده می گردد که وظیفه ی آن ها حذف مواد معلق ، حذف کلر موجود در آب و کاهش TDSاست . در این مقاله به معرفی انواع فیلتر و عملکرد هر یک می پردازیم .

الف ) در تصفیه آب چند مرحله ای

1 ) مرحله ی اول - فیلترPPیا پلی پروپلین که در تمامی دستگاه های تصفیه آب وجود دارد و مواد معلق را تا 5 میکرون کاهش می دهد و بدین ترتیب کدورت رفع می گردد .

حذف هر گونه گل و لای ، زنگ آهن و ناخالصی های معلق جامد موجود در سیستم لوله کشی و سیستم انتقال آب شهری در این فیلتر اتفاق می افتد .

2 ) مرحله ی دوم -  فیلتر کربن اکتیو که بصورت پودری در درون فیلتر وجود دارد . نوع با کیفیت آن از پوست نارگیل تهیه شده و نوع با کیفیت پایین آن از زغال چوب تهیه می شود که برای حذف کلر بوده و ترکیبات آلی و مواد شیمیایی احتمالی را تا 98 درصد جذب کرده و موجب حذف بوی نامطبوع و شفاف شدن آب می گردد .فیلترهای تصفیه آب

 

3) مرحله ی سوم –فیلتر کربن اکتیو فشرده که آن هم ممکن است از پوست نارگیل یا زغال چوب تهیه  شده باشد که می تواند رنگ ، بو و طعم نامطبوع آب را اصلاح نماید .

4)مرحله ی چهارم –ممبران یا فیلتر کاهش دهنده مواد جامد محلول در آب که می تواند با تکنولوژی اسمز معکوس ، سختی ، نیترات ، نیتریت ، فلزات سنگین مانند سرب ، روی ، جیوه و آرسنیک و آلودگی های میکروبی و نیز شوری آب را کاهش دهد .

ممبران ها در انواع 50 ، 75 و 100 گالنی وجود دارند . نوع Filmtecدارای کیفیت و شهرت بیشتری است .

5 ) مرحله ی پنجم –فیلتر کربن اکتیو برای بهبود مجدد طعم و مزه و بوی آب

6)مرحله ی ششم –فیلتر معدنی جهت اصلاح مزه ی آب چون آب خروجی از مرحله ی پنجم احتمالاً تلخ مزه است و گذاشتن این فیلتر مقداری به اصلاح مزه ی آب کمک می کند .

در این مرحله احتمالاً pHآب غییر محسوس خواهد نمود ولی نمی توان pHقلیایی مورد انتظار را از آن انتظار داشت چون آب فرصت تبادل با مواد قلیایی کننده را نخواهد داشت و آب سرعت از این فیلتر عبور می کند . چنانچه توقف آب در این فیلتر به حدود نیم ساعت می رسید شاید این تاثیر قلیایی قابل حصول بود ولی در عمل چنین نتیجه ای دور از انتظار است .

7 ) مرحله ی هفتم –استفاده از UVکه با تاباندن اشعه ی ماورابنفش ، آب را ضدعفونی کرده و ویروس ها ، باکتری ها و میکروارگانیسم ها را نابود می کند .

ب ) فیلتر در تصفیه آب یونیزه قلیایی

1 ) فیلتر یک –در دستگاه آب یونیزه قلیایی فیلتر اول یک فیلتر ترکیبی است که قادر است همزمان به حذف مواد معلق ، حذف کلر و فلزات سنگین بپردازد .

حسن دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی ، وجود نمایشگر فیلتر روی صفحه ی نمایش LCDاست که پس از پایان عمر ان ، آلارم داده و مصرف کننده را متوجه ی تعویض می نماید . در برخ از دستگاه ها ، تنها یک فیلتر ترکیبی با راندمان بالا کفایت می کند .

2) فیلتر دوم –فیلتر دوم در برخی مدل ها  صورت می گیرد و آب پس از عبور از مرحله ی اول به این فیلتر دوم وارد می شود که مواد معدنی بیشتری را دریافت و شرایط مناسب تری را برای یونیزه شدن به وجود آورد

بدیهی است هزینه ی تعویض دو فیلتر پس از هر دوره ی زمانی یک ساله نسبت به تعویض یک فیلتر، بیشتر خواهد بود و خرید مدل های با یک فیلتر ارجحیت دارند .

مدل های iWater – ECO ، iWater – NEXUS  ، iWater – SHARP  از نوع تک فیلتر می باشند که می توانید برای دریافت جزئیات مشخصات فنی به بخش محصولات مراجعه نمایید .

ج ) فیلترهای خاص

1- میکروفیلتراسیون

در برخی مناطق برای دستیابی به خلوص بیشتر آب از میکروفیلتراسیون استفاده می کند .

در سیستم MFجامدات معلق و کلوئیدهای بزرگ حذف می شوند و ماکرومولکول های و جامدات حل شده از میان ممبران های MFعبور می کنندذ . کاربرد ان ها شامل حذف باکتری ، مواد لخته شده یا TSS( مقدار کل جامدات معلق ) می باشد .

2 - اولترافیلتراسیون

اولترافیلتراسیون ، جداسازی ماکرومولکولی را برای حذف ذرات کمتر از 0/1 میکرون انجام می دهد . تمامی نمک های حل شده و مولکول های کوچکتر ، از ممبران عبور می کنند . مواردی از ممبران عبور نمی کنند عبارتند از کلوئید ها ، پروتئین ها ، آلاینده های میکروبیولوژیکی و مکول های آلی بزرگ

3-نانو فیلتراسیون

نانوفیلتراسیون به فرآیند ممبرانی خاصی گفته می شود که در ان ذرات با اندازه ی تقریبی 1 نانو متر دفع می گردند . از این رو نانو فیلتر در محدوده ی بین RO و UF عمل می کند . کاربرهای NF شامل حذف کلر و مجموع کربن های آلی از آب های سطحی و حذف سختی از آب چاه ، کاهش جامدات معلق و جداسازی مواد آلی از غیر آلی در صنایع غذایی خاص و پساب می باشد .

4 - فیلتر دیسکی

جداسازی مواد بیولوژیکی و ذرات معلق در این فیلتر انجام می پذیرد .

 

 

خرید دستگاه تصفیه آب قلیایی ، فیلتر دستگاه تصفیه آب

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water